2 makiažo tendencijos, kurių nereikia sekti

Protingos moterys žino, jog gražiausia tai, kas tinka. Na, o tos, kurios seka tendencijas neretai ne tik atrodo keistai, bet ir sulaukia daug negatyvaus dėmesio. Gražiai pasidažyti moka toli gražu ne kiekviena moteris. Deja, bet daugelis jų nežino, kas joms tinka, todėl dažosi taip, kaip rodo vaizdo įrašuose internete. Tad, nereikia stebėtis, jog ne kiekviena gatvėje sutikta moteris yra gražiai pasidažiusi. Šis straipsnis nepadės jums išmokti pasidažyti, tačiau padės suprasti, kurių makiažo tendencijų geriau nesekti.

1. Antakių tendencijos

Antakiai iš tiesų keičia mūsų veidą. Pagalvokite, kaip atrodytumėte, jeigu nuskustumėte antakius? Tikrai keistai. Tad, nereikia stebėtis, jog kas keletą metų atsiranda vis nauja antakių tendencija. Prieš daugiau nei penkerius metus buvo populiarūs stori antakiai. Tuomet daugelis jaunų merginų antakius taip nudažydavo, jog jie keldavo nuoširdų juoką. Tuomet prieš keletą metų atėjo kita mada – raštai iš antakių plaukelių. Tai ne tik sukelia daug vargo, bet ir atrodo labai keistai. Na, ir dabar neseniai paplitusi mada – šviesūs antakiai. Jeigu jūs tamsi, net nemėginkite šio trendo, jis tikrai jums netiks. Iš pavyzdžių matote, kad antakių tendencijos vis keičiasi ir jos darosi vis keistesnės. Rinkitės tai, kas tinka jūsų veido formai, o ne tai, kas šiuo metu populiaru.

2. Storos lūpos

Moterų grožis neretai asocijuojamas su storomis, putliomis lūpomis. Jeigu gamta jūsų jomis neapdovanojo, galite rinktis lūpų injekcijas arba… nusipiešti lūpas. Lūpų pieštuko pagalba kai kurios moterys nusipiešia storesnes lūpas. Nors vaizdo įrašuose ir nuotraukose tai atrodo įspūdingai, realybėje atrodo juokingai. Jeigu nenorite būtų sumaišyta su klounu, pamirškite šią tendenciją.

Kosmetikos naujienos leidžia mums susipažinti su naujausiomis grožio bei makiažo tendencijomis. Nors kosmetika leidžia mus paversti save gražesnėmis, reikia neperdėti ir nesekti kiekvienos tendencijos. Deja, bet dalis jų tinka tik modeliams, o realybėje neatrodo nei gražiai, nei natūraliai. Daugiau apie kosmetikos naujienas galite sužinoti tinklalapyje: influx.lt.

Related Posts