masazas

Anticeliulitinis masažas Vilniuje padės pagerinti formas

Anticeliulitinis masažas Vilniuje Jūsų kūnui

Šiais laikais gyvename daug pasyviau, nei mūsų tėvai ar proseneliai, kurie dirbdavo fizinius darbus nuo ryto iki ryto. Daug ir kaloringai valgydavo ir jie vistiek sugebėdavo išlikti liekni. Dėja tačiau laikai pasikeitė, mechaninis žmogaus darbas yra vis labiau automatizuojamas įvairių aparatų, robotų pagalba. O mūsų karta daugiausiai laiko praleidžia sėdint prie kompiuterio, kalbant telefonu. Mažas fizinės veiklos kiekis priveda prie anstsvorio, kurio artėjus vasarai visi gėdijamės. Patariame kūną prižiūrėti visada, o ne tik vasarai Jums padės  Anticeliulitinis masažas Vilniuje.

Daug galime kalbėti apie įvairias dietas ir sporto pratimus kurie padeda, tačiau reikia nepamiršti ir kitų pagalbinių priemonių – šiuo atveju masažo. Tai yra itin aktyvi procedūra riebalų sankaupų šalinimui, sumažinti celiulitą  -anticeliutinis – vakuminis masažas su specialia įranga.

Perkant šią procedūrą gaunate nemokamą profesionalo konsultaciją, o pati procedūra trunka 30 minučių. Procedūra padės Jūsų odai, ir mažina apimtis. Riebalai yra išminkomi ir išjudinami po visą kūną, taip jie lengviau tirpsta!

masazas

Ši procedūra reikalinga JŪSŲ sveikatai

Kai kurie skaitytojai gali pamanyti, jog na ir kas turėti šiek tiek antsvorio, alaus pilvuką, ar ant sėdmenų turėti šiek tiek celiulito. Šie dalykai ne tik, kad Jūsų nepagrąžina, o dar gali išaukti sveikatos ligas. Ar įsivaizduojate, kaip gali atrodyti Jūsų vidiniai organai, kurie aplipę riebalais tiek daug, jog net matosi įšorėje? Jei Jūs nepasirūpinsite savimi – niekas kitas nepasirūpins.

Kaip ilgiau išlaikyti anticeliulitinis masažas Vilniuje poveikį?

  • Peržiūrėti mitybos racioną, pašalinti perdirbtus produktus kurie neteikia jokios naudos, o tik kenkia. Kaip pvz galime imti įvairūs čipsai, saldainiai, perdirbti mėsos gaminiai. Jais tik užkišame skrandį, gauname riebalų ar rafinuoto cukraus bombą ir taip nukenčia mūsų kūnas ir protas.
  • Reguliarūs kardio pratimai. Reikalingas bent 30 min pasivaikščiojimas gryname ore. Taip išdeginame kalorijas, padedame virškinimui ir kūną aprūpiname deguonimi.
  • Gerti pakankamai vandens. Turbūt Jums nereikia sakyti, jog didžiają žmogaus kūno dalį sudaro vanduo. Kai jaučiamas vandens trūkumas, lengvesnis, ar sunkesnis pradeda skaudėti galva, apsunkiname virškinimą. Negaunate vitaminų ir mineralų, kurie reikalingi palaikyti sveikas kūno funkcijas.

 

tekstą parengė kitasvariantas kolektyvas

Related Posts