Pagrindiniai automobilio pirkimo niuansai

Naudinga informacija ieškantiems automobilio

Beieškant savo norimo svajonių automobilio, praleidžiame valandų valandas automobilių paieškos portaluose, svarstydami kuris automobilio modelis labiausiai patrauks akį, atitiks visus norimus lūkesčius ir svarbiausia – būtų geros būklės, jog reikėtų kuo mažiau lankytis autoservisuose, ar naudotų auto dalių parduotuvėse. Šiame straipsnyje aptarsime kelis pagrindinius niuansus ir kas yra tokie automobilių tikrintojai.

Jeigu ieškote automobilio turite žinoti

  • Nėra automobilių kurie negestų. Dauguma žmonių lietuvoje perka dėvėtus automobilius, kuriems yra 10-15 metų ir daugiau. Natūralu, jog vien dėl automobilio amžiaus gali atsirasti nusidėvėjimo požymių, korozija, ar kiti dalykai. Dauguma žmonių vis dar kažkodėl ieško tobulo varianto, dėvėto automobilio, kuris atrodytų kątik išriedėjas iš salono.
  • Aklai vaikomąsi ridos parodymų. Retas variantas, kuomet automobiliui yra 10-15 metų, o rida vis dar 100-200 tūkst. km. Atminkite, jog užsienyje automobiliai yra perkami nepasipuikuoti prieš kaimynus, o kaip darbo priemonė, kuri yra eksploatuojama ilgais atstumais. Taip pat verta paminėti, jog į Lietuvą įvežami automobiliai ne retai būna atsuktomis ridomis, pakeičiamais vairais, salonais, ir kitomis detalėmis. Dauguma vis dar tiki stebuklais, o paruošdami tokius automobilius – saldainiukus laimi tik mašinų perpardavėjai.
  • Vienas svarbiausių veiksnių besirenkant automobilį yra kaina. Dauguma pirkėjų visdar tiki stebuklais, žemiau rinkos kaina nupirkti įdealaus stovio, mažos ridos automobilį. Gaila taip būna tik viename iš šimto ar net daugiau atvėju. Kitais atvėjais automobiliai turi nuslėptus defektus, kuriuos pamatyti neprofesionalams yra gan sudėtinga. Tokiu atvėju, jeigu nenusimanote auto srityje, reikia kreiptis į savo srities profesionalus, kurie teikia pagalbą perkant dėvėtą automobilį. Automobilių tikrintojai. Samdydami apžiūros specialistus galite smarkiai išlošti ant derybų, o svarbiausia nenusipirkti katės maiše – tai yra užslėptų defektų, kurių plika akimi nepamatysi.
  • Metai. Dar vienas faktorius, kurio dauguma vaikosi, o to daryti nereikėtų. Metai yra itin svarbu kuomet perkate 1-4 metų senumo automobilį, o ne kuomet yra 12-16 metų. Perkant senesnius automobilius reikia kreipti dėmesį tik į stovį. O vieni ar pora metų jaunesnis automobilis jau esminio skirtumo nesudaro.

Automobilių tikrintojai specialistai yra išsigelbėjimas

Automobilio pirkimas nėra lengvas procesas, o atsakingas ir sistemingas darbas, kuriuo metu reikia nepraleisti kritinių svarbiausių automobilio mazgų, kadangi kiekviena praleista klaida gali kainuoti papildomai pinigus. Patariame rinktis profesionalus. Jums padės automobilių tikrintojai PatikrintasAuto komanda.

Tekstą parengė KitasVariantas redakcija

Related Posts