Batai, kuriuos mėgsta moterys

Daugelis moterų negalėtų išgyventi be drabužių, papuošalų, rankinių ir aišku avalynės. Pastaroji yra itin aktuali ir kartais galima sakyti, kad tam tikra moterų dalis turi silpnybę batams, tad juos perka dažnai. Kai kurie batai susilaukia pakankamai daug dėmesio, o kai kurie mažiau, tad šiame straipsnyje norime papasakoti, kokią avalynę myli moterys ir kokią dažniausiai renkasi.

Laisvalaikio bateliai

Tokią avalynę renkasi daugelis moterų, ypač šiltuoju metų laiku. Ir priežasčių tam surasti galima nemažai:

  • Ją galima priderinti prie įvairios aprangos ir nebūtinai tai turi būti sportinė. Tokia avalynė puikiai dera su džinsais, kelnėmis, sijonais ir šortais. Tad praktiškai prie bet kokios aprangos juos galima priderinti.
  • Toks kriterijus yra labai svarbus. Labai didelis dėmesys yra skiriamas, kad avalynė netrintų, nespaustų ir kad koja jaustųsi komfortabiliai. Laisvalaikio batelius pritaikyti prie pačios kojos yra paprasčiausia.
  • Tiems, kas daug vaikščioja. Jeigu norite palaikyti gražias kūno linijas, tačiau sportui atrasti laiko yra sunku, tad vietoj automobilio ar kitų transporto priemonių renkatės ėjimą. Jeigu reikia nueiti daug, sportiniai bateliai gali būti viena iš geriausių išeičių.

Aukštakulniai

Aukštakulniai yra moteriški batai ir su tuo ginčytis tikrai negalima. Aukštakulnius renkasi daugelis, tačiau juos labiausiai įprasta matyti įvairiose šventėse, renginiuose ir vakarėliuose, kuomet moterys turi pasipuošti. O aukštakulnių pasirinkimas yra labai platus, pirmiausia galima skirstyti pagal kulno aukštį, tada pagal stilių, nes galima atrasti smailėjančių, su apvaliu priekiu ir panašiai. Taip pat galima juos skirstyti pagal stilių arba iš ko jie yra pagaminti. Tad bet kokiam renginiui moterys juos gali rinktis iš tikrai gausybės pasirinkimo. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad aukštakulniai gali būti ir kasdieniai batai, tačiau jie jau nebus tokie puošnūs, kulnas taip pat bus ne toks aukštas. Prie tokios avalynės galima priskirti ir platformas, jas galima dėvėti irgi įvairiu metų laiku.

Aulinukai

Tai dar viena populiari batų rūšis, kurią renkasi moterys šaltajam sezonui. Kai atvėsta orai ir norisi šilumos, toks pasirinkimas yra vienas iš geresnių. Tokią avalynę galima avėti rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį, tad praktiškai daugiau nei pusę metų avime aulinukus. Kadangi jie yra pakankamai mėgstami, tai ir jų pasirinkimas yra didelis. Galima atrasti lygiapadžių, ant nedidelio kulno, pasiūtų iš skirtingų medžiagų.

Related Posts