Ką turime žinoti apie audinių kokybę?

Nesvarbu, ar laikote save „prakaituojančiu žmogumi“, ar ne, vasarą vis tiek gali ištikti šlapių pažastų fiasko.

Galbūt esate tas, kuriam ryte reikia tik nedidelio purslo dezodoranto, arba mergina, kurios draugai susirinkimo metu parodo, kad reikia nusivalyti prakaitą virš lūpos. Nepaisant to, ar keliausite į šiltesnius kraštus, ar vasarą praleisite Lietuvoje, Jūsų garderobe visada turi būti rūbų iš lininių ar medvilninių audinių.

Net prabagiausiai atrodanti šviesiai pilkos spalvos poliesterio suknelė nebus tokia protinga investicija, kai teks vėdinti patamsėjusias ir drėgnas pažastis.

Karšti ir saulėti orai puikiai tinka vitamino D gamybai, bet reikalauja šiek tiek žinių apie audinius, kad galėtumėte rengtis ir jaustis patogiai.

Audiniai internetu.

Mes aprašome audinius, kad audiniai internetu suteiktų Jums žinių ir leistų greitai pasirinkti tinkamausią medžiagas iš gausaus audinių sąrašo.

Vasarai tinkamiausi ir populiariausi audiniai:

Medvilnė

Ne be priežasties jūsų vasaros garderobą sudaro tiek daug medvilninių suknelių, marškinių ar sijonų.

Medvilnė yra natūralus pluoštas, leidžiantis orui laisvai cirkuliuoti ir judėti per audinį, užtikrinant oro srautą, kuris išdžiovina drėgnas kūno vietas. Geros kokybės lengva medvilnė taip pat sugeria drėgmę, todėl greitai atvėsta, yra įvairių stilių ir spalvų.

Tačiau, medvilnė lengvai susiglamžo. Taigi, kai kalbama apie ruošimąsi atostogoms, medvilnės – poliesterio mišinys gali būti geriausias pasirinkimas.

Taip pat verta paminėti, kad medvilnė sugerdama drėgmę gali tapti sunkia ir šlapia, todėl ant rūbų gali atsirasti prakaito dėmių. Rekomenduojama rinktis šviesias spalvas, kad išvengtumėte patamsėjimų.

Linas

Linas yra natūralaus pluošto audinys, kuris leidžia iš kūno pasišalinti šilumai, sugeria drėgmę ir greitai džiūsta.

Ką tai reiškia? Jūs + linas = tobulas derinys.

Linas nėra linkęs prilipti prie kūno. Tačiau jis gali gana lengvai susiglamžyti. Rekomenduojama rinktis audinius, kurių sudėtyje yra ne vien linas.

Jei keliaujate be garintuvo ar lygintuvo, pakabinkite lininius drabužius vonios kambaryje, įjungus karštą dušą and rūbų pateks švelnus garas ir per naktį rūbai išsilygins.

Taigi: Jūs + audiniai internetu = geriausias pasirinkimas.

Related Posts