Kaip yra naudojami masturbatoriai?

Mastrubatoriai per pastaruosius kelerius metus nuėjo ilgą kelią. Jie tampa vis tobulesni ir, džiaugiamės galėdami pasakyti, atrodo daug stilingiau. Tačiau net ir kuklus penio masturbatorius dabar yra aprūpintas skaitmeniniais ciferblatais, mygtukais ir kitais keistais iškilimais, o malonumo rankovės buvo patobulintos, nes jų tekstūros, siurbimo stiprumas ir vibracijos nustatymai buvo patobulinti.

Kodėl vaikinai naudoja masturbatorius?

Atsakymas paprastas: nes jie jaučiasi gerai. Gerai, gerai, mes žinome, kad jūsų ranka tikriausiai vis dar yra jūsų geriausia masturbavimosi priemonė, kai norite greitai baigti, bet tiems, kurie nori viską išbandyti (ir mes žinome, kad jūsų yra daug ) jie naudojasi masturbatoriais ir sekso rankovėmis, nes šie sekso žaislai gali suteikti pojūčių, kurių negali jūsų ranka.

Įsigyti paprastą vamzdelio stiliaus masturbatorių sekso žaislas pirmam kartui. Jis ne tik nebrangus, kainuoja mažiau nei dešimties eurų, bet ir pakankamai mažas ir kompaktiškas, kad jį būtų galima laikyti toliau nuo smalsių akių. Net jei jo nepateikėte, anatominė išvaizda reiškia, kad jos paskirtis nebus iš karto akivaizdi.

Masturbatoriai skirti naudoti ne tik vaikinams vieniems…

Įdomu tai, kad nors poros jau daugelį metų dalijasi vibruojančiais sekso žaislais, atrodo, kad poras, kurios abipusį malonumą ieško naudodamos masturbacijos rankovę, vis dar yra stigma. Vėlgi, mažesni, mažiau tikroviški vyriški sekso žaislai, tokie kaip TENGA Eggs asortimentas, pradėjo užpildyti šią spragą. Jų stilingas dizainas reiškia, kad vieno iš jų įvedimas į miegamąjį gali būti daug patogesnis, nei atnešti savo partneriui tikrovišką makštį ir paprašyti jo ar jos ją naudoti.

Nesvarbu, ar tai pirmas kartas, kai girdite apie vyriškas masturbatoriaus rankoves, ar susilaikėte jas įsigyti, nes nežinote, kaip jas naudoti, nėra jokios priežasties, kodėl masturbacijos rankovė negalėtų tapti jūsų bendro ar solo seksualinis repertuaras. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip maksimaliai išnaudoti savo vyriško masturbatoriaus sekso žaislą.

Kaip naudotis vyrišku masturbatoriumi

1 ŽINGSNIS: sekso žaislą ir varpą patepkite vandens pagrindu pagamintu lubrikantu. Tai apribos nepatogią trintį tarp jūsų ir masturbatoriaus, padidins jūsų jautrumą ir pagerins tekstūros jausmą sekso rankovėje. Praktiškai visi masturbatoriai yra draugiški vandens pagrindo lubrikantui.

2 ŽINGSNIS: Dauguma masturbatorių turi apskritą įėjimą. Iš pradžių jis gali atrodyti mažas, tačiau jie išsiplės ir išsities, kad tilptų. Įstumkite varpos galvutę ir lengvai įkiškite į ją. Galbūt norėsite pradėti tik stimuliuodami jautrų varpos galiuką, prieš pasinerdami gilyn. Keičiant, kiek jūsų varpos stimuliuojama vienu metu, solo sekso seansas gali būti įvairus, įdomus ir trukti ilgiau, o ne pasinerti į juntamą ritmą, kuris lengvai privers jus atvykti.

3 ŽINGSNIS: Masturbatorių ar rankovių, pagamintų iš minkštos medžiagos, slėgį galima keisti. Tvirtai suimkite, kad jaustumėtės intensyviau, arba švelniai, kad atsipalaiduotumėte ir sugrįžtumėte nuo kulminacijos slenksčio. 

4 ŽINGSNIS: judinkite rankovę pirmyn ir atgal, kol pasieksite kulminaciją. Jei pirmą kartą naudojate vyrišką masturbatorių ar glostytoją, galite gana greitai pasiekti kulminaciją, tačiau laikui bėgant pastebėsite, kad jūsų seksualinė ištvermė išauga, o tai yra dar vienas vyriško sekso žaislo privalumas.

Penktas ir paskutinis svarbus veiksmas naudojant vyrišką masturbatorių yra įsitikinti, kad po to jį išvalysite. Taigi, nusileidę iš orgazmo debesies, būtinai jį nuplaukite. Laikydami jį švarų, jūsų vyriškas sekso žaislas tarnaus ilgiau ir veiks geriau. 

Related Posts