Kodėl negalima versti svarbių tekstų su vertimo įrankiais?

Jeigu turite verslą ir norite plėstis, didinti pardavimų pajamas ir padidinti įmonės pelną, jums reikėtų plėstis į tarptautinę rinką. Kad būtų vykdomas pelningas ir sėkmingas verslas, būtina turėti savo verslo internetinį puslapį arba elektroninę parduotuvę. Tačiau turite suprasti, kad turėti vieną kalbą neužtenka. Pagalvokite, kad vien Lietuvoje yra nemažas kiekis žmonių, kurie atvyksta iš kitų šalių ir jie nesupranta lietuviškai ir moka tik anglų arba rusų kalbas. Savo internetiniuose puslapiuose rekomenduojama turėti: lietuvių, rusų, anglų ir ispanų kalbas. Iš anksto perspėjame, kad neverskite tekstų su internetiniais vertėjais, kadangi jie nėra veiksmingi.

Kodėl negaliu atlikti vertimų su įrankiais?

,,Google” turi daugybę nuostabių dalykų, tokių kaip žemėlapis, paieškos sistema, tačiau tikrai negalime pasitikėti jų vertėjų. Google vertėjas gali būti naudojamas vieno ar kelių žodžių vertimams, kad sužinotumėme jų reikšmę. Jeigu bandysite versti turinį sakiniais, tuomet vertimai bus atliekami pažodžiui. Kuomet žodis yra atliekamas pažodžiui, jo mintis gali pasikeisti arba prisivelti skirtingų kalbų. Anglų kalbos žodynas yra labai didelis, todėl kai kurie žodžiai turi net ne vieną reikšmę. Jums gali būti išverčiamas žodis į visiškai kitokią reikšmę, o skaitantys žmonės blogai supras sakinį. Bloga esmė, gali pridaryti bėdų arba prarasite didžiąją dalį savo klientų.

Niekada neatlikite dokumentų vertimų su vertimo įrankiais, kadangi dokumentai yra svarbūs popieriai. Kuomet sudaromi rimtesni sandoriai arba sutartys, visuomet yra pasirašomos sutartys, tad jose negali būti jokių klaidų.

Susiplanuokite biudžetą

Labai svarbu sužinoti savo verslo išteklius ir paskirstyti biudžetą skirtingiems dalykams, bei paskirtį dalį biudžeto vertimams. Norime paminėti, kad gerai išverstas turinys yra geriau indeksuojamas, o tai pritrauks didesnį kiekį klientų. Pradžioje tai gali būti neefektyvu, tačiau ilgesniam terminui tai taps naudinga ir vertimų paslaugos atsipirks su kaupu.

Vertimų biuras gali jums pasiūlyti vertimus į daugybę skirtingų kalbų. Patyrę vertėjai turi sukaupę daugybę patirties su skirtingais verslais, tad jie galės suteikti jums naudingų patarimų ir patarti, kokius vertimus reikėtų atlikti.

Related Posts