Kokie geriausi kaklo pečių masažuokliai?

Taigi po daugiau nei 24 valandų bandymų su mūsų 4 žmonių tiksline grupe ir pokalbių su nacionaliniu mastu pripažintais mokslinių tyrimų gydytojais, mes nustatėme, kad masažuoklis Am700 – Shiatsu kaklo ir nugaros masažuoklis yra geriausias kaklo masažuoklis rinkoje. Jis yra aukščiausios kokybės surinkimo kokybės, labai paprastas veikimas ir efektyviai padeda malšinti  skausmą. Jeigu norite laisvų rankų masažuoklio, „Am500 – Shiatsu” masažo pagalvė yra maža, nešiojama ir tinka automobiliui, lovoje ar biurui(patogu transportuoti, nes yra maža ir kompaktiška. Mes taip pat rekomenduojame „žemų dažnių impulsinį masažuoklį M3 – Jis veikia kitokiu principu elektro impulsais, kaip puikią alternatyvą pavargusiems ar įtemptiems kaklo ir pečių raumenims palengvinti ar atpalaiduoti.

Masažuoklis Am700+krepšys – kaklo ir nugaros masažuoklis yra mūsų geriausias pasirinkimas. Be to, kad jaučiasi realybėje kad jis yra tikrai „aukštos kokybės” produktas tarp finalininkų, masažuoklio universalumas kartu su jo veikimo paprastumu padarė Am700 modelį prieinamą ir veiksmingą įrankį už tikrai palankią kainą. Bendras mūsų tikslinės grupės sutarimas buvo tas, kad mūsų laimėjęs modelis suteikia natūraliausią masažą ir jaučiasi labiausiai panašus į žmogaus prisilietimą, masažas yra tikrai gilus. Am700 masžuoklis šildymo komponentas taip pat įšyla greičiau ir yra tuom geresnis negu kiti rinkoje esantys pigesni modeliai. Mazgo išdėstymo ir kaitinimo elemento derinys lėmė efektyviausią ir atpalaiduojantį masažą. Vienas iš dalykų, kurie mums labiausiai patiko apie šį modelį, buvo galimybė tiesiogiai kontroliuoti, kur masažuoklis turi veikti, ir reguliavimas intensyvumo. Jis gali būti dedamas bet kur palei kaklą, petį ar nugarą, kirkšnis, pėdos ir leidžiamas daug tikslesniam ir sklandesniam valdymui nei modeliai, turintys panašias galimybes. Ši papildoma kontrolė reiškia, kad mes taip pat galime nukreipti labai konkrečius raumenis ant kaklo ir nugaros. Tai idealiai tinka sutelkti dėmesį į sunkius mazgus, kuriuos priešingu atveju būtų sunku – jei ne neįmanoma – pasiekti.

Nors „Am700+krepšys masažuoklis” pelnė aukščiausius išvaizdos įvertinimus (9,1) už aptakią eko juodą odą. Šis masažuoklis komplektacijoje taip pat ateina su nešiojimo dėklu, kuris suteikia produktui aukštesnės kokybės išvaizdą, taip pat daro jį labiau patraukliu ir patogesniu produktu norint jį transportuoti. Šio modelio valdymas labai paprastas. Kairėje pusėje yra keturi mygtukai:vienas, kad įjungtumėte ir išjungtumėte masažuoklį, kad įjungtumėte šilumą ir išjungtumėte, kad pasirinktumėte intensyvumo lygi (3lygiai) ir kad pakeistumėte shiatsu mazgų kryptį į kairę arba dešinę pusę.

Išvados:

  • Am700 masažuoklis tikrai yra efektyviausias masažuoklis, kurį išbandėme, su masažu, kuris jaučiasi arčiausiai žmogaus prisilietimo.
  • Am700 konstravimo kokybė viršijo daugumą kitų panašių modelių masažuoklių.
  • Šis modelis nėra belaidis, tačiau jis yra su automobilio adapteriu. Tiems, kurie yra pagyvenę ar turi sveikatos būklę, Am700 masažuoklis reikalauja vidutinio rankų mobilumo ir jėgos (kaip ir panašaus tipo tokie modeliai).

 

 

Related Posts