adaptogenas

Adaptogenas ir Reishi grybas – maisto papildai

Du neatrasti produktai papildų pasaulyje

Prieš kelis metus į Lietuvą atėjo vadinamojo „super maisto“ mada, kuri supažindino Lietuvos vartotojus su labiau egzotiškais, mažiau pažįstamais, bet labai maistingais produktais. Taip lietuviai sužinojo apie goji uogas ar įvairius egzotiškus dumblių produktus ar papildus.

Kartais su tuo yra perlenkiama lazda, nes produktai perkami vien todėl, kad jie yra egzotiški, nors realybėje ir lietuviškos uogos bei vaisiai gali būti tiek pat ar net labiau maistingi. Tas pasakytina ir apie vaistinių augalų pagrindu sukurtus papildus ar vaistus: lietuviškas vaistažoles mes esame linkę nurašyti, o jei pamatome kažką labiau egzotišku bei surandame kažkiek „haipo“ internete – iš karto puolame tą papildą pirkti (taip kažkada buvo su ženšeniu ir jo pagrindu sukurtais maisto papildais).

Pripažinus šį faktą, mes pasidalinsime keletu mažiau žinomų produktų bei trumpai juos pristatysime. Taip, jie galimai mažiau žinomi Lietuvoje, taip, jie gali skambėti ir atrodyti egzotiškai, tačiau aprašysime juos ne norėdami sukurti „haipą“, bet norėdami pristatyti iš tiesų naudingus produktus, kurių efektyvumas yra patvirtintas ir moksliniais tyrinėjimais.

adaptogenas

Apie ką mes čia? Papildai

Apie ką čia kalbame? Pradėkime nuo rožinės radiolos, kuri yra žinomas adaptogenas, kurį jau apie pusšimtį metų aktyviai naudoja kai kurios bendruomenės. Kažkada rožinė radiola buvo duodamas sovietiniams kariams. Kurie turėjo dirbti atšiauriomis sąlygomis, nes iš šios medžiagos pagaminti preparatai suteikia žvalumo, energijos, ištvermės. Taip pat, kaip ir kiti adaptogenai, jis leidžia organizmui lengviau prisitaikyti prie išorinių sąlygų, kad ir kokios jos būtų.

Dar vienas itin egzotiškas produktas: reishi grybas. Tai, kaip rodo pats pavadinimas, iš Azijos atkeliavęs augalas, kurio pagrindu kuriami įvairūs papildai. Pats grybas Azijoje naudojamas jau tūkstantmečius, tačiau Europoje jo pagrindo papildai išpopuliarėjo tik pastaruoju metu.

Tai yra du išskirtiniai, mažiau žinomi ir Lietuvoje dar neatrasti augalai, kurių pagrindu yra kuriami produktai, kurių efektyvumas yra moksliškai patvirtintas (tik svarbu pirkti standartizuotų dozių ir ingredientų produkciją).

Kur užsisakyti? Maisto papildai

Tokių prekių galite užsisakyti papildų parduotuvėje Nutriwell, kurios pasiūloje yra įvairių tipų papildų. O norintiems didžiausios pasiūlos ir galintiems sau leisti palaukti užsakymo pristatymo, rekomenduojame iHerb parduotuvę. Kuri yra viena didžiausių tokio tipo parduotuvių su tūkstančiais klientų atsiliepimų ir įvertinimu. Tai leis įvertinti galimą pasirinkto papildo naudą, o taip pat ir kontraindikacijas. Bet jei norite savo užsakymo dabar, visada galite apie produktą pasidomėti didesnėje parduotuvėje, o jį įsigyti iš vietinio distributoriaus ar pardavėjo.

Tekstą patalpino kitasvariantas redakcija

Related Posts