Naujosios mados siūlo supermaisto derinį su skoniu

Visi mes žinome, kad maistas turi tiesioginį poveikį mūsų sveikatai ir gerovei. Tačiau ką daryti, jei norime ne tik rūpintis savo kūnu, bet ir mėgautis naujais skoniais? Atsakymas gali slypėti naujosiose mados tendencijose, kurias matome atsirandančias restoranų meniu visame pasaulyje. Vieną iš tokių tendencijų noriu jums pristatyti – tai supermaisto derinys su skaniu patiekalu.

Kas yra supermaistas?

Pirma ir svarbiausia, reikia paaiškinti, kas yra supermaistas. Tai maisto produktai, kuriuose yra daugybė maisto medžiagų, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, turinčių galingą poveikį mūsų organizmui. Tokius produktus galima rasti prekybos centrų lentynose: avinžirnius, kinoa, tamari, kefyrą, šokoladą su daugiau nei 70% kakavos ir t.t.

Kaip jau minėjau, supermaistas gali būti integruotas į įvairias patiekalų receptūras, suteikiant gausybę skonių ir atspalvių. Pavyzdžiui, avinžirnius galite pridėti prie salotų ar kepti juos su žirniais ir saldžiosiomis bulvėmis. Kinoa puikiai tinka kaip pagrindinis ingredientas vegetariškuose makaronų padažuose arba kartu su lęšiais. Tamari suteikia geresnį skonį padažams ir sriuboms, o kefyras tinka naudoti kaip riešutų padažas ar kulinarijos ingredientas.

Taigi, kaip ir kur galite mėgautis šiais skaniais ir sveikais patiekalais? Šiuo metu jau yra nemažai restoranų, kurie siūlo šiuos supermaisto derinius savo meniu. Daugiausia jų yra didmiesčiuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Daugiau dėmesio skirkime sveikatai ir sau

„Sveikas kūnas – sveikas protas”, sako senovės patarlė. Besikaupianti informacija ir žmonių susidomėjimas sveika mityba bei patiekalų skoniu atkreipia dėmesį į naujas mados tendencijas. Derindami supermaistą su skaniais patiekalais, ne tik pagerinsime savo sveikatą, bet ir atradę naujus skonius mitybai, bus galima  mėgautis pilnaverčiu maistu, o sveikata Jums už tai padėkos.. Bandykite ir jūs įžvelgti šią naują tendenciją savo patiekaluose ar rasti restoranus, kuriuose pilna sveikų ir skanių valgių variantų.

Sveiki produktai yra ne tik naudingi, tačiau taip pat draugiški aplinkai. Pereikime prie sveikesnio ir tvaresnio gyvenimo būdo!.

Valgydami sveiką ir subalansuotą maistą galėsite palaikyti fizinę ir psichinę sveikatą. Gero apetito.

Related Posts