Padangos vasaros sezonui. Kaip pasirinkti?

Kokias padangos rinktis vasaros sezonui?

Vasaros sezono metu galima rinktis ne tik vasarines, bet ir universalias ir net žiemines padangas (jeigu jos neturi dyglių). Taigi, pasirinkimas platus. Tačiau verta susimąstyti, kokios padangos vasaros sezonui yra pačios tinkamiausios? Turbūt atsakymas akivaizdus – vasarinės padangos yra ne be reikalo vadinamos vasarinėmis. Šios padangos yra idealiai tinkančios šiltajam metų laikui, kadangi jos atsparios karščiui ir yra pritaikytos įkaitusios kelio dangoms. Visgi nereikia ignoruoti ir universalių padangų. Šios padangos taip pat labai geras pasirinkimas vasaros metu. Tiesa, šios padangos tiks ne kiekvienam. Yra žmonių, kurie turi susidarę požiūrį, jog rinktis padangas reikia pagal tinkamą sezoną. Ką gi, tokiu atveju šios padangos atkrenta, kadangi jas galima naudoti ne tik vasarą, bet ir žiemą. Tai universalus pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta arba nenori keisti padangų. Žieminės padangos taip pat galimas variantas vasaros metu, tačiau nepatartina jas rinktis. To nedraudžia įstatymai, tačiau padangos tikrai neatlaikys karščio, įkaitusios kelio dangos ir teks jas greičiau išmesti. Vasaros metu tinkamiausias pasirinkimas yra vasarinės ir universalios padangos.

Kiek kainuoja kokybiškos padangos?

Nustebsite, tačiau kokybiškas padangas kartais galima įsigyti visai nebrangiai. Jums tiesiog reikia sekti internetinių parduotuvių pasiūlymus ir spėti įsigyti pigiau. Užuot ieškoję naudotų padangų, kadangi jos pigesnės, verčiau skirkite šiek tiek laiko ir stebėkite kainų pokyčius. Neretai galima pastebėti, jog mažesnes kainas galima rasti ne sezono metu. Kas žino, galbūt verta įsigyti padangas pigiau ir tiesiog laukti tinkamo sezono, jog būtų galima panaudoti.

Kokiais atvejais padangos greičiau susidėvi?

Padangų galiojimo laikas priklauso nuo daugelio dalykų. Verta paminėti, jog tam tikri dalykai net nepriklauso nuo gamintojo. Pavyzdžiui, jeigu kokybiškos padangos bus naudojamos automobiliui, kuriam jos tiesiog netiks pagal išmatavimus, tuomet nereikia stebėtis tuo, jog jos ganėtinai greitai susidėvės. Nereikia stebėtis ir tuomet, jeigu padangos yra laikomos ne sezono metu netinkamomis sąlygomis. Iš esmės, verta paminėti, jog bet kas gali turėti įtakos greitam padangų susidėvėjimui. Netinkama priežiūra, netinkamas kelias ir kt. Taigi, jeigu norite, jog padangos tarnautų ilgai, tuomet paprasčiausia yra pasidomėti padangų priežiūra ir nepasirūpinti jomis. KitasVariantas

Related Posts