Plaukų džiovintuvai: pagrindiniai jų tipai ir parametrai

Daugelis žmonių neįsivaizduoja plaukų priežiūros rutinos be džiovintuvų. Plaukų džiovintuvai yra populiarūs visame pasaulyje. Tai – nepakeičiamas profesionalų darbo įrankis grožio salonuose bei tikras pagalbininkas plaukų puoselėjimui namuose. Plaukų džiovintuvai skirstomi į pagrindinius tipus. Be to, labai svarbu atsižvelgti į šių buities prietaisų parametrus.

Joniniai plaukų džiovintuvai

Vieni iš pagrindinių plaukų džiovintuvų tipų yra joniniai. Joniniuose plaukų džiovintuvuose naudojami neigiamo krūvio jonai, kurie greitai skaido teigiamai įkrautas vandens molekules ir sutrumpina džiovinimo laiką. Kadangi neigiamo krūvio jonai neatveria plaukų žvynelių, plaukų sruogos džiūsta sklandžiai ir glotniai. Džiovinant plaukus joniniu plaukų džiovintuvu galima naudoti žemesnę šilumos temperatūrą, naudojant šiuos plaukų džiovintuvus puoselėjamas plaukų grožis.

Keraminiai plaukų džiovintuvai

Pagrindinis keraminių plaukų džiovintuvų privalumas – viduje esanti keraminė danga, kuri padeda tolygiai paskirstyti šilumą. Šie plaukų džiovintuvai atitinkamai reguliuoja šilumą, kad džiovinimo procese būtų sunaudojama kuo mažiau karščio. Keraminiai plaukų džiovintuvai puikiai sumažina šilumą ir pagreitina džiovinimo laiką.

Infraraudonųjų spindulių plaukų džiovintuvai

Infraraudonųjų spindulių plaukų džiovintuvai naudoja infraraudonuosius spindulius kaip pagrindinį šilumos šaltinį džiovinti plaukus. Šios technologijos esmė yra šilumos pernešimas į plaukus ne tik iš oro srauto, kaip įprastuose džiovintuvuose, bet ir tiesiogiai per spindulius. Pagrindinis privalumas – infraraudonieji spinduliai gali prasiskverbti giliau į plaukus, šildydami juos iš vidaus, o ne tik iš paviršiaus. Tai padeda išvengti per didelio plaukų išsausėjimo, nes šiluma pasiskirsto tolygiai.

Pagrindiniai plaukų džiovintuvų parametrai

Plaukų džiovintuvų parametrai gali skirtis priklausomai nuo džiovintuvo modelio ir gamintojo. Prieš įsigyjant džiovintuvą, svarbu atsižvelgti į plaukų tipą ir poreikius. Plaukų džiovintuvų parametrų informacija itin svarbi, nes padeda pasirinkti tinkamiausią variantą. Pagrindiniai parametrai, kurie lemia gerą išdžiovintų plaukų būklę yra: galia, šilumos ir greičio nustatymai, įrenginio technologija, svoris ir dydis bei priedai. Paprastai aukštos kokybės plaukų džiovintuvai šildomo oro srautą išskiria tolygiai. Tai leidžia greitai išdžiovinti plaukus, jų nepažeidžiant ir neperkaitinant. Aukštos kokybės džiovintuvuose tinkama galia, keli šilumos ir greičio nustatymai, taip pat joninės ir keramikos technologijos, įrenginio priedai, padeda efektyviai ir kokybiškai džiovinti ir formuoti plaukus.

Plaukų džiovintuvai yra nepakeičiami buities prietaisai šiuolaikinėje plaukų priežiūros kasdienybėje. Kokybiški džiovintuvai tausoja ir puoselėja plaukus, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamos technologijos gaminį. Plaukų džiovintuvai skiriasi pagal įvairius parametrus, kuriuos verta įvertinti, renkantis tinkamiausią įrenginį.

Related Posts