Vonios spintelės: koks spintelių variantas yra geriausias?

Pas kiekvieną vonia turi būti įrengta taip, kad būtų patogu. Todėl kiekvieno prioritetai yra skirtingi, tai yra vieni nori vonios, kad būtų galima pagulėti vandenyje, kitiems užtenka dušo, nes jiems vonia nėra reikalinga. Vieniems reikia kur kas didesnių spintelių, nes jie laiko pakankamai nemažai daiktų, kurie yra reikalingi šioje erdvėje. Todėl šiame straipsnyje ir norime daugiau papasakoti apie daiktų susidėjimo vietas, tai yra koks variantas gali būti pats geriausias, norint turėti nemažai praktiškumo, bet kartu ir kad viskas atrodytų gražiai ir tvarkingai.

Didesnės spintelės

Didelės spintelės dažniausiai yra reikalingos tada, kai šeimoje yra daugiau žmonių, nes kiekvienas turi turėti vietą pasidėti savo asmeninius daiktus. Tad jeigu vienos spintelės yra per maža, galima rinktis kelis skirtingus variantus, derinant juos tarpusavyje. Bet galime garantuoti, kad pasirinkimas yra labai didelis, dėl to užteks tik vieno varianto.

Mažesnės spintelės

Mažesnės vonios spintelės gali tikti įvairiais atvejais. Galbūt jos bus patogiau tada, kai yra kiek daugiau smulkių daiktų ir juos taip lengviau susirūšiuoti. Mažesnės spintelės vienoje vonioje gali būti kelios, tad galite pasirinkti įvairių stilistikų. Aišku, per daug į šoną nukrypti nereikėtų, kad būtų palaikomas tik vienas ir panašus stilius. Dar tuo pačiu verta pagalvoti ir apie veidrodžius. Jeigu atskirai jų nenorite turėti, tai galima juos rinktis kartu su spintelėmis. Taip toks variantas yra pakankamai patogus ir užimantis mažiau vietos.

Spintelės su lentynėlėmis

Lentynėlės bet kokioje spintelėje yra labai patogu. Jeigu jų yra daugiau, tai galima kur kas lengviau palaikyti tvarką, lengviau viską susiskirstyti, kad būtų matoma. Lentynose patogu laikyti ir švarius rankšluosčius, kurie yra naudojami vonioje. Tokios spintelės gali būti tiek atviros, tiek uždaros, jeigu pasirinksite uždaras, tai prie jų gali būti montuojami vonios veidrodžiai.

Spintelės su stalčiais

Taip pat vonios spintelės gali būti ir su stalčiais. Tokios spintelės gali būti panašios į komodas, aišku, tokiu atveju verta žinoti, kad jos bus kiek didesnės, tad ir pats vonios kambarys turėtų būti didesnis. Jeigu yra noras, galima rinktis ir tokias spinteles, kurios turi visko, tai yra stalčių, didesnių ar mažesnių lentynėlių ir panašiai. Kiek stalčių patogu turėti daugiausia priklauso nuo to, kiek ir kokių daiktų turite vonios kambaryje.

Related Posts