Žnyplutės manikiūrui turėtų būti kiekvienos meistrės krepšyje

Žnyplutės manikiūrui turėtų būti kiekvienos meistrės krepšyje

Norint turėti gražius ir akį traukiančius nagus, vien tik gražiausio manikiūro nepakaks. Labai svarbu, kad manikiūras atrodytų iš tiesų gražiai ir tvarkingai, reikalingas ir nepriekaištingas nagų sutvarkymas prieš darant jį. Tad manikiūro meistrės privalo turėti ne vieną įrankį, kurių pagalba galėtų suformuoti nagus, palikti norimą ilgį, apkarpyti odeles. Pastarosioms reikalingos specialios žnyplutės manikiūrui, kurių pagalba nesunkiai bus panaikintos nereikalingos nagų odelės. Tad apie šias žnyplutes plačiau.

Ar odelės tikrai turi būti karpomos?

Kartais galima girdėti, kad tvarkant nagus, jokiu būdu odelių negalima karpyti, nes taip galima pažeisti ir sugadinti nagą. Vietoj karpymo jas reikėtų stumdyti. Šiam variantui, kiekvienas turėtų apsispręsti individualiai, nes abu variantai yra geri. Aišku, nagas kur kas patraukliau atrodys, kai odelės bus apkarpytos. Žinoma, pačios žnyplutės turėtų būti kokybiškos ir kirpti lengvai, kad odelių nereikėtų plėšti ar tempti. Kokybiškos žnyplutės galės užtikrinti saugų ir kokybišką darbą.

Kada geriausia naudoti žnyplutes?

Kad atliekant manikiūrą, rezultatas būtų kaip įmanoma geresnis, reikia laikytis tam tikrų žingsnių. Būtent kalbant apie odelių karpymą, prieš tai reikėtų atlikti kelias procedūras, kad nereikalingos odelės nesudėtingai pasišalintų. Taigi pirmiausia reikėtų į švarų, šiltesnį vandenį panardinti rankų ar kojų nagus, kad jie jas suminkštintų. Rekomenduojama jas laikyti apie 15 min. Kai odelės suminkštėja, tuomet rankas ar kojas reikėtų nusausinti ir odeles stengtis atkelti nuo nago. Jeigu jos keliasi sunkiai, tuomet rankas ar kojas į vandenį reikėtų panardinti pakartotinai ir palaikyti dar kelias minutes. Kai odelės bus atkeltos nuo nago, tuomet galima pradėti darbuotis manikiūro žnyplutėmis. Labai atsargiai odelių perteklių nukirpti.

Kiek gali kainuoti žnyplutės manikiūrui?

Jų kainos gali labai skirtis. Įvairiose parduotuvėse jas galima įsigyti vos už kelis eurus, o perkant parduotuvėse, kurios specializuojasi į tokias prekes, jos gali kainuoti netgi keliolika kartų daugiau. Tad jei patys namuose tvarkotės nagus, tuomet rekomenduojama rinktis geresnės kokybės, kad jos būtų patogios ir su jomis dirbti nebūtų sudėtinga. Taip galėsite būti tikri, kad bus mažesnė tikimybė pažeisti nagą ar odą aplink jį. Pigesnės žirklutės gali ne taip kokybiškai kirpti ir labai tikėtina, kad jos bus pagamintos iš nekokybiškos medžiagos, tad ilgainiui jos gali rūdyti arba sulūžti ir tada vienintelė išeitis bus jas keisti. Tad geriau iš karto nusipirkti kokybišką daiktą, už jį sumokėti daugiau, bet juo naudotis ne vienerius metus.

Related Posts