10 patarimų, į ką reikia atsižvelgti perkant stalo įrankius

Kai reikia rinktis stalo įrankius namams, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Šiame straipsnyje apžvelgsime 10 patarimų, kaip išsirinkti gerus stalo įrankius namams, taip pat kaip juos prižiūrėti, kad jie ilgai tarnautų. Tikimės, jog straipsnis bus naudingas ir jį perskaitysite iki galo.

Taigi, pagrindiniai aspektai

  1. Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis stalo įrankius, yra medžiaga. Dažniausiai pasitaikančios medžiagos yra nerūdijantis plienas, sidabras ir retkarčiais auksas. Kiekviena jų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl svarbu pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią medžiagą.
  2. Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra kokybė. Kalbant apie kokybę, gaunate tai, už ką mokate, todėl būtinai rinkitės rinkinį, kuris pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir ilgai tarnaus.
  3. Stalo įrankių rinkiniai būna įvairaus dizaino – nuo klasikinių ir tradicinių iki modernių ir šiuolaikinių. Svarbu išsirinkti tokį rinkinį, kuris derėtų prie kitų virtuvės reikmenų ir atitiktų jūsų asmeninį stilių.
  4. Rinkdamiesi stalo įrankius taip pat turite atsižvelgti į jų funkcionalumą. Pavyzdžiui, jei dažnai rengiate pobūvius, galbūt norėsite rinkinio, į kurį įeitų serviravimo reikmenys, pavyzdžiui, žnyplės salotoms ar kepsnių peiliai.
  5. Žinoma, perkant bet kokį daiktą visada reikia atsižvelgti į kainą. Tačiau svarbu prisiminti, kad, kalbant apie stalo įrankius, gaunate tai, už ką mokate, todėl būtinai rinkitės rinkinį, kuris neviršija jūsų biudžeto, bet yra aukštos kokybės.
  6. Tinkama stalo įrankių priežiūra užtikrins, kad jie tarnaus ilgai. Po kiekvieno naudojimo būtinai plaukite peilius rankomis su švelniu muilu ir vandeniu ir iš karto nusausinkite juos minkšta šluoste. Laikykite juos sausoje, tiesioginių saulės spindulių neapšviestoje vietoje, nedėkite į indaplovę ir nemerkite į vandenį ilgesniam laikui.
  7. Svarbu, kad peiliai būtų gerai pagaląsti, kad jie kuo geriau veiktų. Peilius galima galąsti keliais skirtingais būdais, pavyzdžiui, naudojant galąstuvą arba galandinimo akmenį – tik būtinai laikykitės gamintojo nurodymų, kad nesugadintumėte peilių ašmenų.
  8. Be to, kad peilius reikia ne tik reguliariai galąsti, bet ir tinkamai juos prižiūrėti: periodiškai sutepkite ašmenis mineraliniu aliejumi arba bičių vašku (vėlgi laikykitės gamintojo nurodymų). Tai padės išlaikyti peilius be rūdžių ir neleis jiems per greitai nudilti.
  9. Net jei gerai prižiūrite savo stalo įrankius, galiausiai ateis laikas, kai peilius reikės pakeisti – paprastai kas 2-3 metus, priklausomai nuo to, kaip dažnai juos naudojate. Pirkdami atsarginius peilius nepamirškite visų pirmiau išvardytų veiksnių, kad išsirinktumėte rinkinį, kuris tarnaus taip pat ilgai (jei ne ilgiau!), kaip ir ankstesnis.
  10. Pasitarkite su šeimyna. Jūsų pasirinktu stalo įrankių rinkiniu turėtų būti patenkinti visi šeimos nariai. Prieš pirkdami aptarkite savo pageidavimus ir poreikius, kad visi liktų patenkinti.

Protingiausia – pirkti iternetu

Tokiu atveju turėsite daugiau galimybių ir galėsite lengvai palyginti kainas. Prieš pirkdami perskaitykite kitų klientų atsiliepimus, kad sužinotumėte daugiau informacijos. Vadovaukitės mūsų nurodytais patarimais ir stalo įrankiai jus džiugins ilgiau.

Related Posts