Ką daryti, kai skolininkas nenori grąžinti skolos?

Galima pasidžiaugti, jog vis daugiau lietuvių ne tik uždirba pakankamai, jog kokybiškai gyventų, keliautų, bet ir atrastų santaupų investavimui. Lietuviai neretai renkasi investuoti į skolas. Tai ne tik greita, bet ir paprasta investicija, nereikalaujanti daug papildomų žinių. Būtent dėl šios priežasties nemaža dalis žmonių, kurie investuoja pirmą kartą, susidomi šiuo pasiūlymu. Visgi galima pastebėti, jog nepaisant to, kad šis investavimo būdas nereikalauja daug žinių, tenka pastebėti, jog ne visiems tenka sėkmingai atgauti pinigus. Pasitaiko, jog lietuviai paskolina savo tautiečiams ir ne tik negauna sutartų procentų, bet ir skolintos sumos. Kaip elgtis tokiu atveju? Ką daryti? Ar tiesiog padovanoti pinigus? O gal yra išeitis? Išeitis tikrai yra ir savo pinigų nereikia atiduoti. Tokiu atveju galima kreiptis dėl skolos išieškojimo ir susigrąžinti prarastus pinigus. Skolos išieškojimas ne tik padės susigrąžinti pinigus, bet ir leis atsipūsti ir atiduoti šį procesą profesionalams.

Kodėl svarbu kuo skubiau kreiptis dėl skolos išieškojimo?

Kada kreiptis dėl skolos išieškojimo? Iš karto, kai tik skolininkas neatsako į skambučius ir nemoka įmokų? O gal šiek tiek palaukti? Jei nenori rizikuoti pinigų praradimu, turėtumėte kreiptis iš karto, kai tik skolininkas praleidžia įmoką. Tenka pripažinti, jei praleido vieną kartą, greičiausiai praleis ir dar kartą, o gal net visai nebemokės. Žinoma, pasitaiko, jog įmokos praleidžiamos dėl rimtų priežasčių, tokiu atveju verta susisiekti su skolininku ir išsiaiškinti situaciją. Jei skambutis ignoruojamas arba pateikta priežastis neįtikino – laikas kreiptis į skolų išieškotojus. Skolų išieškojimas ne tik padės susigrąžinti pinigus, bet ir leis nerimauti dėl proceso.

Kada verta parduoti skolą?

Kai kuriais atvejais verta kreiptis ne dėl skolos išieškojimo, o parduoti skolą. Skolos pardavimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pinigų reikia čia ir dabar. Skolas galima parduoti ne tik tuomet, kai skolininkai nemokūs, bet ir tais atvejais, kai skolininkai moka įmokas, tačiau jums prireikė pinigų. Tuomet galite susisiekti su įmone, gauti pasiūlymą ir susigrąžinti dalį pinigų.

Related Posts