Lazerinis apgamų šalinimas

Lazerinis apgamų šalinimas

Kiekvienas ant savo kūno turime mažiau ar daugiau odos darinių, kurie vadinami apgamais. Vieni yra labai maži, nematomoje vietoje ir nekliūnantys. O kiti – atvirkščiai, gan nemaži, iššokę, netinkamoje vietoje, kur paprastai jie trinasi ar yra užkliudomi. Tad jei būtent tokį apgamą turite ant savo kūno, kuris trukdo ir kliūna atliekant įprastus veiksmus ir darbus, galite priimti sprendimą juos šalinti šiuolaikišku ir neskausmingu būdu, tai yra lazeriu. Paprasta ir nesudėtinga procedūra leis atsikratyti šio darinio ir pamiršti kasdienius nepatogumus.

Privalumai apgamus šalinant lazeriu

Palyginus su kitomis procedūromis, apgamų šalinimas yra neskausmingas, nes taikoma nejautra, kurios pagalba išvengiama nepageidaujamų skausmų. Šiuolaikinės, ištobulintos technologijos leidžia tokią procedūrą padaryti kasdieninę ir prieinamą kiekvienam, kuris turi nepageidaujamą odos darinį. Tad galime išskirti kelis pagrindinius apgamų šalinimo lazeriu privalumus:

  1. Labai didelė tikimybė, kad pasirinkus šį šalinimo būdą neliks jokių randų, kurie primins apie turėtą apgamą, todėl drąsiai galima naikinti susidariusius odos darinius ir veido srityje.
  2. Po apgamų šalinimo nereikės reabilituotis ir turėti nedarbingumo.
  3. Palyginus su chirurgine procedūra, lazeriu pašalinto apgamo vieta gyja žymiai greičiau.
  4. Greita procedūra, kuriai dažniausiai taikoma nejautra, kad nebūtų jaučiamas skausmas.

Tad bijantiems skausmo ar nenorintiems turėti pjūvio ir vėliau rando po apgamo šalinimo, visada pravartu rinktis lazerinę procedūrą.

Padariniai, kurie pasitaiko po apgamų šalinimo lazeriu

Nemaža dalis rezultato priklauso nuo buvusio apgamo. Dažniausiai, jei yra naikinamas smulkus odos darinys, dažniausiai galutinis rezultatas yra stulbinantis. Buvusio apgamo vietoje retai kada pamatyti žymę, kad jis ten buvo anksčiau. Žinoma, pasitaiko atvejų, kuomet yra matomas labai nedidelis randas, bet palyginus, koks jis būtų po chirurginio pjūvio, jis būtų minimalus. Jei yra šalinami šiek tiek didesni odos dariniai, tuomet gali likti labai minimalus randas, kuris bus vos matomas. Tad tokios lazerio procedūros tinkamos kūno vietoms, kurios būna dažnai atidengtos, tai yra veidas, rankos, kaklas ir kt.

Kaip žinoti ar apgamas tinkamas šalinti lazeriu?

Idealiausi apgamai, kurie gali būti šalinami lazeriu yra lygiais kraštai, šiek tiek pakilę virš odos, šviesios spalvos, jie taip pat turėtų būti gerybiniai ir neturėti plaukų. Tokio tipo apgamai galėtų nesunkiai būti pašalinti lazerio pagalba. Tačiau jei apgamas yra gan nemažai išsikišęs virš odos, yra tamsios spalvos, turi plaukų ar yra piktybinis, jo panaikinti lazeriu nepavyks. Tokios rūšies odos dariniai dažniausiai turi gilias šaknis, kurios turėtų būti naikinamos chirurginiu būdu. Jei jau apsisprendėte šalinti apgamą ir jums sunku nuspręsti ar jis yra tinkamas panaikinti lazeriu, visada pravartu pasikonsultuoti su profesionalu. Jis ne tik pasakys, kokios rūšies naikinimas bus tinkamas jums, bet ir atsakys į kitus rūpimus klausimus.

 

Related Posts