Meilės žodžiai ir citatos Jums

Iš ko susidaro meilė?

Meilė tai neapsakomai gražus jausmas, kuomet vien išgirdus mylimojo vardą telefone, ima plūsti šilti jausmai ir prisiminimai. Tačiau kaip bebūtų, šį jausmą reikia saugoti ir puoselėti, kadangi bėgant metams įsisukame į rutiną ir pradedame mažiau stengtis. Tai ypač dažnai tenka išgirsti po vestuvių, kuomet sutuoktiniai išsiskiria, o pagrinde priežastimi įvardija pasikeitęs partnerio būdas ir nesupratimas. Mielieji, turime suprasti, jog visi daugiau ar mažiau keičiamės, ir tik nuo Jūsų priklauso kuria linkme. Pamirštame ka mums pradžioje reiškė meilės žodžiai, kaip jautėtės pirmo pasimatymo metu. Tai įvyksta dėl to, jog nėra puoselėjami santykiai.

Ko trokšta vyrai?

Kalbant apie vyrus, jų būna kaip ir moterų labai įvairių. Vieni gali būti jautrūs romantikai, kiti visiškai nejautrūs ir neprijaučiantys bei neparodantys jausmų.  Iš dalies visi esame skirtingi, tačiau turime ir tam tikrų panašumų. Visi nori meilės, sekso, būti pripažintam ir mylimam. Tai vieni svarbiausių žmogaus socialinių poreikių. Vyrams yra sunkiau išsakyti savo jausmus, nes tai  tiesiog neatrodo vyriška.

Grubiai tariant, jei vyrai nesupyks – jiems reikalingiausi dalykai: maistas, seksas, dėmesys ir laisvas, nepriklausomas laisvalaikis su vyrais. Tai gali būti žvejyba, medžioklė, sportas. Jei šie poreikiai yra išpildomi iš moters pusės, tuomet puiku.

Ko trokšta moterys

Moteriai vienas svarbiausių jausmų yra saugumas. Kalbama ir turima omenyje tiek finansinį, tiek fizinį. Jog reikalams ne nusisekus, ji turėtų tvirtą petį, kuriuo gali laikytis. Nelikti vienai, ir be abejonės, susilaukti vaikų. Moterys taip pat nori saugumo savo vaikams, jog visada būtų pakankamai finansų išlaikyti būstą, automobilį, paruošti vaikus mokyklai, juos paleisti į gyvenimą.  Nors savaime suprantama, pasitaiko įvairių išimčių, kuomet moterys daugiau fokusuojasi į karjerą, o galbūt tiesiog nemėgsta vaikų, ar negali jų susilaukti. Arba pasitaiko moterys šeimoje suteikia tokią paramą savo vyrui, o jis augina vaikus Tokia jau ta gamta. Įdomu tiesa?

Taip pat moterims labai reikalingas dėmesys. Tai neprivalo būti prabangios dovanos, tačiau vyro veiksmai moteriai turi parodyti, kaip Ji Jam rūpi. Vien meilės žodžių šiuo atveju nepakanka. Tai gali būti įvairios staigmenos, įvairi pagalba namų ruošoje, ar nenumatytos išvykos.

Vertinga pasiskaityti

Sentencijos.lt puslapyje galite rasti įvairių garsių žmonių, rašytojų citatas apie meilę. Kai kurie dalykai priverčia ypač stipriai susimąstyti apie kai kuriuos savo poelgius, galite gauti įkvėpimo ar motyvacijos susitaikyti, ar kitaip puoselėti savo santykius. Svarbiausias dalykas, yra išsiklausymas ko norite Jūs, o ir nori Jūsų antroji pusė, visas gyvenimas yra kompromisų ieškojimas ir stengimasis vienas dėl kito. Jog meilė neišblėstų reikia daug ir ilgai dirbti visomis prasmėmis.

Related Posts