Kaip iškilti Google paieškoje ir gauti srauto?

Kaip padaryti, jog mano svetainę rastų Googlėje?

Tai yra gan dažnas klausimas iš žmonių, kurie nežino kas yra seo paslaugos. Jog iškilti Google paieškoje, turite pelnyti jų pasitikėjimą. O tai padaryti nėra visiškai paprasta. Jums reikės maksimaliai naudingo puslapio vartotojams, kuriame būtų apstu naudingos informacijos ir ji būtų naudingai pateikta. Taip pat puslapis privalo turėti gerą užkrovimo greitį, kadangi pas žmones su prastu interneto ryšiu Jūsų svetainė bus uždaryta vartotojo, nespėjus ją užkrauti. Taip pat Jūsų svetainė turi būti „mėgiama” kitų svetainių, kurios gali nukreipti pas Jus. Tai vadinamas nuorodų statymas ( link building’as). Kaip pavyks iškilti Google paieškoje, priklauso nuo Jūsų turimo puslapio segmento konkurencijos, kaip stipriai dirba konkurentai, ir aišku koks yra vidutinis paieškų skaičius per mėnesį. Kuo didesnis ieškomumas, tuo didesnis srautas, o tai reiškia daugiau norinčių žmonių jo gauti.

Kiek man gali kainuoti SEO paslaugos?

Vieno bendro kainyno, kurį galima būtų pritaikyti visoms internetinėms svetainėms nėra. Kiekvienas atvejis yra labai skirtingas. Kaip pavyzdį galime paimti raktažodžius taksi Vilniuje, ir tas pats taksi Skuode. Vilniuje yra dešimtys stipriai konkuruojančių įmonių, kai tuo tarpe Skuode jų greičiausiai bus vos keletas. ( Atsiprašome, jei suklydome, šis miestas pasirinktas tik masteliui palyginti!)

Seo paslaugos dažniausiai derinamos su mokama Google reklamos strategija. Jos viena kita papildo. O kiek galite išleisti reklamai, jau asmeninis verslo klausimas. Tiesa yra viena – kuo daugiau išleisite pinigų optimizuotai reklamai, tuo daugiau srauto gausite.  Tačiau šiuo atveju reikia vertinti verslo padėtį, kokie yra reklamos biudžetai, kokių rezultatų tikimasi bei svarbiausias dalykas – reklamos kompanijų atsiperkamumas.

Kodėl būtent seo paslaugos ir Google reklama?

Tai yra stiprus ir nišinis reklamos būdas, kurį sudėliojus teisingai – ilgalaikiu periodu atsiperka. Vien tai, jog esate dažnai matomas Google paieškoje, tai populiarina Jūsų vardą, kai kuriems vartotojams jis gali įsiminti, o kuomet prireiks tam tikrų prekių ar paslaugų – jis eis pas jus.

Verta paminėti, jog šioje paieškų sistemoje renkasi prekių ieškantys vartotojai, priešingai nei yra socialinėse medijose, kur dauguma žmonių tik stebi kitų gyvenimus.  Jeigu reikia detalių konsultacijų, rekomenduojame susisiekti su profesionalia internetinės rinkodaros agentūra.

Related Posts