Ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs lauko baldai

Įsirenginėjant bet kokias erdves iš karto turime apsvarstyti tam tikrus dalykus, kad viskas atrodytų ne tik gražiai, bet būtų patogiai pasiekiama ir funkcionalu. Ne išimtis yra ir lauko terasoje, kurioje dažniausiai plotas yra labai ribotas, bet joje norima įrengti kaip daugiau įmanoma atskirų zonų, kad geru metų laiku joje laiką būtų galima leisti kaip įmanoma ilgiau.

Svarbu žinoti, ko norite ir ko reikia

Bet kokia erdvė turi atlikti tam tikrą funkciją, lygiai tokia pati situacija yra ir su terasa. Prieš ją įrenginėjant reikėtų apsvarstyti, kokia bus pagrindinė jos funkcija. O jos gali būti pačios įvairiausios:

  • Tuomet joje reikėtų įrengti kelis gultus, kad vienu metu galėtų ilsėtis keli šeimos nariai. Taip pat galima įsigyti ir nedidelius staliukus, ant kurių bus galima sudėti gėrimus ar užkandžius. Jeigu terasa yra didesnė, galima įsigyti ir minkštasuolius, kad būtų patogu atsisėsti ir paskaityti knygą.
  • Valgymo erdvė. Jeigu ilgesniam poilsiui neturite laiko, bet kaip įmanoma daugiau laiko norite praleisti gryname ore, tada terasoje verta nusipirkti didesnį stalą, kėdžių, kad visi šeimos nariai galėtų susėsti drauge ir kartu papietauti ar pavakarieniauti.
  • Darbo zona. Jeigu turite galimybę dirbti iš namų, terasoje kuo puikiausiai galima įsirengti darbo vietą. Kiekvienas gali rinktis individualiai, pagal savo poreikius.

Kelios zonos viename

Labai dažnu atveju, įsirengti vieną zoną yra labai sunku, nes norisi, kad ji atliktų kelias funkcijas. Tačiau net pačioje mažiausioje erdvėje įmanoma tai padaryti, tik reikia parinkti tinkamus lauko baldus, kurie galėtų būti naudojami įvairiai. Kai kurie lauko baldai yra funkcionalūs, tokie kaip supamas krepšys. Jame galite kuo puikiausiai atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir jis puikiai tiks darbui, jeigu jums reikalingas tik kompiuteris. Kadangi jis yra pakankamai erdvus, tai tikrai užteks vietos patogiai įsitaisyti. Taip po truputį žinant ko norite, tikrai nesunkiai galima įsirengti tiek poilsio, tiek darbo, tiek valgomąją zoną.

Tinkama lauko baldų priežiūra

Jeigu jums pavyko visą terasą susiplanuoti taip, kad ji atrodytų ne tik graži, bet ir funkcionali, pats metas pagalvoti apie baldų priežiūrą. Kad ir kaip norėtume, oras tikrai negali mūsų džiuginti ištisus metus, todėl pačiu niūriausiu periodu verta pasirūpinti ir baldais. Priklausomai nuo to, iš ko jie yra pagaminti, gali skirtis jų priežiūra. Tad tikrai verta pasidomėti įvairia informacija, kad galėtumėte kaip įmanoma ilgiau juos išsaugoti sveikus ir nepažeistus.

Related Posts