Buhalterinės apskaitos programos taupo laiką ir pinigus.

Buhalterinės apskaitos programos taupo laiką ir pinigus

Buhalterinės apskaitos programos yra itin populiarios tarp laisvai samdomų specialistų. Jomis lengva išmokti naudotis ir jų dėka galite pasilengvinti darbo rutiną atsikratant techniško darbo, – o fokusuotis tik į savo veiklą. O šiandien norime aptarti pagrindinius šių programų privalumus.

Taupomas laikas.

Buhalterinės apskaitos programos leidžia sutaupyti laiko pakeičiant fizinį darbą. Jų dėka galite fokusuotis ties savo verslu ar įgūdžių tobulinimu. O sutaupytas laikas yra sutaupyti pinigai!

Išbandyti galima nemokamai

Daugelis programų kaip saskaita123.lt , turi nemokamą versiją, kuri leidžia išbandyti įrankius ir funkcijas. Jeigu savo apskaitai vis dar naudojate popierinius žurnalus ar paprastas Excel formas, verta susipažinti su šiuolaikiškesniais įrankiais. Tai ypač aktualu, jeigu dirbate su daug sąskaitų ar svarbiais duomenimis, kurie turi būti saugomi.

O pasibaigus nemokamai narystei, buhalterinė programa, priklausomai nuo pasirinkto verslo apskaitos plano, gali kainuoti iki 10 eur per mėn. Už tokią kainą vargu ar rastumėte specialistą, ar kokį nors realų asistentą sąskaitų išrašymui. Tad galime drąsiai teigti, jog tai yra pigi paslauga.

Tad nebijokite išmėginti!

Jums tinkanti programa

Prieš pasirinkdami buhalterinę apskaitos programą, atlikite tyrimą ir sužinokite, kuri yra patogi naudotis ir kurios programos dizainas ir išdėstymas Jums labiau prie širdies. Tai leis Jums lengviau susigaudyti programos nustatymuose ir pasirinkti veiksmus norint, kad perkeltumėte apskaitos duomenys į elektroninę formą.

Pačioje apskaitos programoje galėsite pasilyginti pajamas, išrašyti sąskaitas faktūras bei išlaidas net ir per mobilųjį telefoną. Tai itin patogu vasaros metu, kuomet daugiau keliaujame.

Nereikia samdyti buhalterines paslaugas teikiančių specialistų

Daugelis mano, kad apskaitos programų naudojimas yra gana sudėtingas. Tai, kad to negali padaryti patiems – nereiškia, kad tai daro labai sudėtinga. Jeigu susipažinsite su pagrindiniais instrumentais, buhalterinės apskaitos programų naudojimas neapsunkins Jūsų darbo, o tik priešingai – jį tik palengvins .Programos leidžia patiems atlikti buhalterines operacijas bei suformuoti jums reikalingus dokumentus. Jums nebereikės rinktis ir mokėti brangių buhalterines paslaugas teikiančioms įmonėms.

Taip pat vienas svarbus aspektas – automatinėse programose išvengiama žmogiškųjų klaidų, kurios gali kilti dėl neatidumo.

Related Posts