Papuošalai moterims: kaip juos tinkamai nešioti?

Kiekviena moteris nori pasipuošti ir būti išskirtinė bet kurioje gyvenimo situacijoje. Tačiau norint atrodyti gražiai, kartais yra persistengiama ir padaroma nemažai klaidų, kurios bado akis. Kalbant apie papuošalus, juos nešiojant reikia žinoti tam tikras paslaptis, kuriomis vadovaujantis bus galima sukurti išskirtinį stilių. Tad apie tai plačiau papasakosime šiame straipsnyje.

Atsižvelkite į aplinką

Prieš segantis vieną ar kitą papuošalą, visada apsvarstykite ar jie tiks tokioje aplinkoje, kurioje lankysitės. Jeigu kasdien dirbate su klientais, visada turite susitikimus, verčiau tokiomis situacijomis rinktis kuklius, akį nerėžiančius papuošalus. Taip atrodysite tvarkingai ir turėsite neryškių akcentų, kurie pagyvins jūsų stilių. Tačiau jei einate į miestą, kodėl gi nepasipuošus išskirtiniais ir akį rėžiančiais papuošalais.

Prie laikrodžio galima derinti papuošalus

Kartais gali atrodyti, kad užsidėjus laikrodį nebėra galimybės dėtis apyrankių, kurios puikiai derės su auskarais. Tad jei mėgstate nešioti laikrodžius, juos puikiai galite derinti su apyranke (jos gali būti ant tos pačios rankos). Taip tik dar labiau galėsite pagyvinti stilių ir jį padaryti išskirtiniu. Svarbu paminėti ir tai, kad šiais laikais labai griežtų papuošalų nešiojimo taisyklių nėra, bet aišku, kiekvienas pasipuošimas daugiau ar mažiau turėtų būti apgalvotas, kad neatrodytumėte juokingai. Jeigu bijote persistengti, verčiau rinktis kuklesnius papuošalus.

Nebūtina derinti tokios pat rūšies papuošalų

Tikriausiai daugelis pripratę, kad jei renkamės auskarus, apyrankę ar grandinėlę, jie turėtų būti vieno komplekto ar bent jau derėti tarpusavyje. Galbūt tokia taisyklė buvo anksčiau, tačiau šiandien galima kur kas daugiau eksperimentuoti, išreikšti savo stilių ir nebijoti būti išskirtiniu. Tad nesvarbu, kokius papuošalus renkatės ar pagamintus iš tauriųjų metalų, ar rankų darbo, galite kur kas plačiau žvelgti į visas detalės ir nebijoti eksperimentuoti.

Kai kurie papuošalai tinka tik tam tikrai grupei moterų

Papuošalai moterims gali būti patys įvairiausi ir pagaminti iš pačių įvairiausių medžiagų, tad kartais gali atrodyti, kad tam tikra kategorija gali būti skirta tik tam tikrai amžiaus grupei, kaip pavyzdžiui perlai gali būti skirti tik vyresnio amžiaus moterims, arba rankų darbo papuošalai skirti tik nedidelei žmonių grupei. Tačiau kaip ir minėjome anksčiau, tokios taisyklės galbūt buvo anksčiau. Šiandien papuošalus galima rinktis kur kas laisviau ir tikrai nėra nustatyta, kad viena ar kita papuošalų kategorija yra tinkamai tik tai vienai grupei žmonių.

 

Related Posts