Vandens filtrai sporto klubuose. Kokios naudos sportuojantiems?

Filtruotas vanduo švarus ir paruoštas gerti tiesiai iš šaltinio, nesvarbu, ar naudojate maišytuvo filtrą, ar rankinį filtrą. Kodėl filtruotas vanduo geresnis geresnis arba kodėl paprastas vanduo iš čiaupo netinka. Svarstant, ar keisti geriamojo vandens šaltinį, reikia atsižvelgti į daugybę filtruoto vandens privalumų.

Abejojate dėl geriamojo vandens kokybės? Užsisakykite vandens tyrimą ir mes jums padėsime priimti tinkamą sprendimą individualios konsultacijos metu – AquaFilter.lt

Filtruoto vandens privalumai sportuojantiems

Nustebsite filtruoto vandens privalumais. Be teršalų pašalinimo, filtruotas vanduo daro daugybę kitų veiksmų jūsų geresnei savijautai ir energijai, kuri tiesiog būtina sportuojantiems ar aktyvia fizine veikla užsiimantiems.

Dauguma vandens šaltinių naudoja chlorą, kad išvengtų vandens užteršimo mikrobais ir bakterijomis. Nors jis yra naudingas dezinfekuoti vandenį, jis gali būti ir kenksmingas žmonių sveikatai, vandens filtravimas padeda pašalinti chloro likučius iš miesto vandens filtravimo sistemų. Chloras kenkia odai, ją sausina, taip pat gali sukelti virškinamojo trakto sutrikimų, kai kurie šaltiniai mini ir galimus rimtesnius, vėžinius susirgimus.

Sportuojate, nes norite numesti svorio ar sulieknėti? Kokybiškas vanduo padės.

Sportuojantys turi savo tikslų – vieni nori būti stipresni, kiti lieknesni, dar kiti lengvesni arba tiesiog būti energingi ir aktyvūs. Nesvarbu, dėl ko užsiimate aktyvia fizine veikla – kokybiškas vanduo yra privalomas, nes fizinio aktyvumo metu iš organizmo pasišalina daugybė vandens, kurį būtina atstatyti.

Jei rūpinatės savo išvaizda, būtina rūpintis ir savo vidumi taip pat. Taigi, kokį vandenį geriate yra ypatingai svarbu, siekiant palaikyti gerą balansą, išvengti dehidratacijos. Sporto klubuose paprastai būna įrengti atskiri vandens maišytuvai, skirti pasipildyti gertuvę. Šie maišytuvai turi specialią įrangą, kuri švarina vandenį, taip siekiant užtikrinti klientų sveikatą ir organizmo netektų skysčių atstatymą.

Kas gali nutikti, jei neatstatote tinkamo skysčių kiekio po sporto?

Pirmiausia, kūno temperatūra ir širdies susitraukimų dažnis gali pakilti. Taip yra todėl, kad kai bendras vandens kiekis jūsų kūne yra mažesnis už normalų, kūnas negali tinkamai reguliuoti šilumos. Taip pat galite jaustis labiau pavargę nei įprastai, Galbūt nesugebėsite aiškiai mąstyti, nes gali sutrikti motorinė kontrolė, sunku priimti sprendimus, susikaupti.

Jūsų kūno funkcijos gali sulėtėti – tai apima skrandžio tuštinimąsi, todėl galite jaustis nepatogiai, jausti pilvo tempimą, pūtimą. Na ir sporto pasiekimai gali būti ne tokie geri, kokie galėtų būti vartojant tinkamą kiekį skysčių, o ypatingai esant aukštai oro temperatūrai, kuomet vandens gerti reikia dar daugiau.

Sportas lygu sveikata – tiesa, tačiau prie šio teiginio verta pridėti ir kokybišką, švarų, filtruotą vandenį, kuris užtikrins geriausius siekiamus rezultatus.

Vandens filtrus, tyrimą galite užsisakyti AquaFilter.lt puslapyje.

 

Related Posts