Populiariausios picos rūšys Vilniuje

Vilnius yra miestas, kuriame gyvena daugybė picų mėgėjų. Kai užsinori skanios picos, svarbu žinoti, kur rasti geriausius pasirinkimus. Šiame straipsnyje aptarsime populiariausias picos rūšis, kurias galite rasti „Fokus pica” ir kodėl verta išbandyti šią piceriją.

Populiariausios picos rūšys

Margarita

Picos Margarita pavadinimas kilo iš Italijos karalienės Margaritos. Pasakojama, kad 1889 metais, kai Italijos karalienė aplankė Neapolį, picos meistras Raffaele Esposito sukūrė picą, kurios ingredientai atspindėjo Italijos vėliavos spalvas: pomidorai (raudona), mocarela sūris (balta) ir bazilikas (žalia). „Fokus pica” Margarita pica yra pagaminta pagal tradicinį receptą, naudojant šviežius pomidorus, mocarelą ir baziliką.

Pepperoni

Pepperoni pica yra vienas iš mėgstamiausių pasirinkimų tarp picų mėgėjų. Šios picos kilmė siekia Jungtines Amerikos Valstijas, kur pepperoni dešra tapo populiariu ingredientu dėl savo aštraus skonio. „Fokus pica” Pepperoni pica yra pagaminta su kokybišku saliamiu ir sūriu, sukuriant intensyvų ir malonų skonį.

Capricciosa

Capricciosa pica yra itališkas picos tipas, kuriame derinami įvairūs ingredientai, tokie kaip grybai, kumpis, artišokai ir alyvuogės. Ši pica dažnai vadinama „kūrybine” dėl savo ingredientų įvairovės. „Fokus pica” Capricciosa pica yra tikra skonių harmonija, puikiai tinkanti tiems, kas nori išbandyti kažką naujo ir įdomaus.

Picų sezoniniai pasirinkimai

„Fokus pica” taip pat siūlo specialius sezoninius skonius, kurie nuolat atnaujinami. Tai leidžia klientams nuolat atrasti kažką naujo ir įdomaus, taip pat mėgautis tradiciniais ir naujais skonių deriniais. Sezoniniai pasirinkimai dažnai atspindi metų laikų skonius ir ingredientus, todėl visada yra ko laukti ir išbandyti.

Picų užsakymai atliekami

Užsakymas internetu

Užsisakyti picą internetu iš „Fokus pica” yra labai paprasta. Apsilankykite jų interneto svetainėje, pasirinkite mėgstamą picą ir pridėkite ją į krepšelį. Tada įveskite savo pristatymo adresą ir pasirinkite mokėjimo būdą. Užsakymo patvirtinimas vyksta iš karto, todėl galite būti tikri, kad jūsų pica netrukus bus ruošiama.

Užsakymas telefonu

Jei pageidaujate, galite užsisakyti picą ir telefonu. Tiesiog paskambinkite „Fokus pica” numeriu, pasakykite, kokią picą norėtumėte užsisakyti, ir pateikite pristatymo adresą. Operatorius padės jums pasirinkti geriausią variantą ir informuos apie specialius pasiūlymus ar akcijas.

Pristatymo privalumai

„Fokus pica” didžiuojasi greitu ir patikimu pristatymu. Jūsų pica bus pristatyta šilta ir šviežia tiesiai į jūsų namus. Pristatymo komanda yra profesionali ir draugiška, užtikrinanti, kad jūsų užsakymas pasieks jus kuo greičiau. Be to, „Fokus pica” nuolat tobulina pristatymo procesą, kad užtikrintų maksimalų klientų pasitenkinimą. Jums tik reikia ištarti noriu picos ir pasirinkti užsakymo būdą.

Užsisakyti picą iš „Fokus pica” yra lengva ir patogu. Tai puikus būdas mėgautis skania vakariene be jokių rūpesčių. Pica iš „Fokus pica” tinka tiek kasdieniams pietums, tiek ypatingoms progoms. Kitą kartą, kai užsinorėsite picos, prisiminkite „Fokus pica” ir patirkite tikrą skonio malonumą!

Daugiau informacijos apie skanią picą rasite tinklalapyje: FOKUS PICA

Related Posts