Rekuperatoriai – būtini ne tik biuruose, bet ir namuose

Šviežias oras ne tik yra gaivesnis, bet ir suteikia žmonėms energijos bei guvumo, todėl kiekvienas turi pasirūpinti, jog jų namuose būtų šviežio oro. Visgi net ir šiomis dienomis kai kurie namus vėdina pasenusiu būdu – atidarydami langus. Tokiu būdu ne tik nėra tinkamai išvėdinamos patalpos, bet ir galima labai greitai susirgti, nes būtent dėl atidaryto lango daugeliui tenka susidurti su peršalimais ne tik šaltuoju metų laiku, bet net ir vasarą. Todėl kiekvienas turi pasirūpinti rekuperatoriumi, kad ir nedideliu, kuris efektyviai vėdintų patalpas, tokiu būdų priterštą orą pakeisdamas šviežiu. Tokiu būdu ne tik namuose kvėpuosite grynu oru, bet ir nejausite prasto namų kvapo, kurį skleidžia ne tik gyvūnai, bet ir namuose esančios šiukšlės.

Ar rekuperatoriai atneša dideles išlaidas?

Kai kurie baiminasi įsigyti rekuperatorių dėl didelių finansinių nuostolių. Nors patys rekuperatoriai nekainuoja brangiai, lyginant su kitomis alternatyviomis, galima pastebėti, kad kai kurie mano, jog rekuperatoriams reikės daug priežiūros, o jų veikimas ne tik trukdys kasdienybę, bet ir padidins komunalinius mokesčius. Tačiau dėl to nerimauti nereikia. Rekuperatoriai nereikalauja daug priežiūros, jie yra gana savarankiški, todėl nerimaukite dėl to. Kas liečia finansines išlaidas, dėl to baimintis taip pat nereikia, nes jie naudoja nedaug elektros energijos. Todėl didelių sąskaitų už komunalinius mokesčius tikrai nesulauksite. O dar geriau tai, jog rekuperatoriai veikia tyliai, todėl jie ne tik neatneš nuostolių, bet ir suteiks galimybę geriau išsimiegoti, kadangi šviežiame ore miegas kur kas geresnis. Išsimiegoję žmonės ne tik turi daugiau energijos, bet ir jų protinė veikla yra kur kas geresnė, tad nesistebėkite, jei rekuperatoriaus dėka darbus nudirbsite greičiau ir lengviau.

Ar rekuperatoriai užima daug vietos?

Dar vienas klausimas, kurį dažnai žmonės užduoda, tai jo dydis ir kiek vietos jis gali užimti. Jei baiminatės, kad užims daug vietos, turite jus nuraminti. Mini rekuperatoriai yra tokie nedideli, jog juos galima pastatyti bet kur ir jie tik nesugadins interjero. Na, o net ir įprasto dydžio rekuperatoriai vis tiek yra maži, tad nesukels nepatogumų.

Related Posts