5 dažniausiai pasitaikančios klaidos prižiūrint plaukus

Norite patobulinti savo plaukų priežiūros rutiną? Norite sužinoti daugiau apie plaukų priežiūrą? O gal turite priaugintus plaukus ir Jums įdomu, kaip juos tinkamai prižiūrėti ? Mes jums padėsime. Šiame straipsnyje aptarsime 5 esmines klaidas, kurios yra daromos prižiūrint plaukus. Nesvarbu, plaukai natūralūs ar priauginti, trumpi ar ilgi, esame paruošę patarimų, kurie padės juos išlaikyti stiprius ir sveikus !

  • Neplaukite plaukų kiekvieną dieną.

Jei turite natūraliai ilgus ir tankius plaukus, gali kilti pagunda plauti juos dažniau nei būtina. Per dažnas plaukų plovimas gali pažeisti plaukų kutikules, todėl jie gali lūžinėti ir skilinėti. Vietoj to stenkitės plaukus plauti kas antrą dieną (arba dar rečiau) ir įsitikinkite, kad plaudami plaukus naudojate tik specialiai jūsų plaukų tipui skirtus produktus – nenaudokite bet ko, kas papuola po ranka.

  • Neplaukite plaukų labai karštu vandenių

Plaudami plaukus nenaudokite itin karšto vandens – jis gali išsausinti plaukus ir dar labiau pažeisti jų kutikules. Vietoj to bent kartą per savaitę naudokite šiltą vandenį, kad galvos odoje esantys aliejai būtų sveiki ir sudrėkinti, o jūsų gražios sruogos išliktų švelnios ir blizgančios!

  • Kuo mažiau karščio plaukams

Tobuliausias džiovinimo metodas, leisti plaukams išdžiūti naturaliai, tačiau tai užtrunka tikrai nemažai laiko. Stenkitės vengti per dažno plaukų džiovinimo, garbanojimo ir tiesinimo – verčiau rinkitės džiovinimą oru arba naudokite plaukų džiovintuvo difuzoriaus priedą, kad kuo mažiau pažeistumėte plaukus karštomis plaukų formavimo priemonėmis.

  • Šlapius plaukus šukuoti draudžiama!

Labai svarbu paminėti jog plaukus, o ypač priaugintus, kol yra šlapi, šukuoti draudžiama. Tai stipriai žaloja mūsų plaukus, nemaža dalis gali išsirauti. Kiekvieno žmogaus plaukų tipas yra skirtingas, todėl šukavimui naudokite tik tokius šepečius kurie tinka Jums. Taip pat, po plovimo (arba bent jau po kas antro plovimo) naudokite kondicionieriųir kitas maitinančias priemones. Tai padės išlaikyti plaukus minkštus ir sveikus, nes neleis jiems išsausėti.

  • Perdidelis priemonių naudojimas

Nenaudokite per daug ir įvairių plaukų priežiūros priemonių! Dėl per didelio produktų kiekio ir įvairovės ilgainiui gali pradėti riebaluotis sruogos. Taip nutinka dėl to, jog plaukai pripranta prie gaunamų medžiagų ko pasekoje suletėja natūralus atsistatymas. Taip pat tai gali tūrėti neigiamų pasėkmių jūsų galvos odai. Naudokite tik tai, kas iš tiesų yra reikalinga.

Viską susumavus

Plaukų priežiūra yra vienas svarbiausių dalykų norint juos sveikus ir akį traukiančius. Jei nusprendėte pakeisti plaukų stilių (pavyzdžiui, naują kirpimą ar spalvą) ar galvojate prisiauginti plaukus, prieš darydami tokius didelius pokyčius, būtinai pasikonsultuokite su specialistu. Tik Jie galės pasakyti, kokios priežiūros priemonės geriausiai tinka Jums. Specialistas parinks geriausią spendimą, kad plaukai išliktų gražūs ir žvilgantys visos dienos metu!

 

 

 

 

Related Posts