Skolintis apgalvotai gali padėti kredito skaičiuoklė

Skolintis apgalvotai gali padėti kredito skaičiuoklė

Skolinantis pinigų visuomet labai svarbu tinkamai apgalvoti paskolą, įvertinti savo finansines galimybes ir tik tuomet pasirašyti kredito sutartį. Jeigu šiuo metu ieškote galimybės pasiskolinti didesnę ar mažesnę pinigų sumą, nepamirškite, kad kredito skaičiuoklė gali padėti susiplanuoti paskolą ir pasiskolinti atsakingai.

Ką parodo skaičiuoklė?

Lietuvoje paskolas ir kreditus išduoda ne tik bankai, bet ir kredito unijos, taip pat įvairios greitųjų kreditų bendrovės ir netgi paprasti žmonės per skolinimosi iš žmonių platformas. Visi šie kreditai gali būti skirtingi. Tai reiškia, jog kiekviena kreditą suteikianti bendrovė gali taikyti skirtingą mokesčių dydį, siūlyti skirtingas skolinimosi sąlygas. Todėl norint sužinoti preliminarų pasiūlymą, verta pasinaudoti skaičiuokle.

Kredito skaičiuoklė veikia taip, jog ji gali įvertinti, kiek maždaug pabrango Jūsų paimtas kreditas, atsižvelgiant į visus kreditoriaus taikomus apmokestinimus. Tai reiškia, kad skaičiuoklė iš karto parodys, kokios sąlygos įprastai taikomos kreditui. Kokia skaičiuojama palūkanų norma, kiek priskaičiuojama už sutarties sudarymą ir pan. Tad įvedę reikalingą sumą pinigų ir laikotarpį, per kurį ketinate pinigus grąžinti, sužinosite, kiek iš viso paskola pabrangs. Skaičiuoklė iš karto pateiks preliminarų paskaičiavimą ir numatys, kokio dydžio mėnesinę įmoką reikės mokėti. Tai sužinoję, galite įvertinti, ar tikrai galėsite mokėti tokio dydžio įmoką, o gal reikėtų pailginti kredito atidavimo laiką. Tokiu būdu skaičiuoklė padeda planuoti paskolą ir iš anksto įvertinti savo finansines galimybes ją grąžinti.

Kokiai paskolai skaičiuoklė tinka?

Labai dažnai manoma, kad žmonės paskuba skolintis tik greitojo kreditavimo bendrovėse. Tačiau iš tiesų kredito skaičiuoklė gali padėti įvertinti bet kokio tipo paskolas. Skaičiuoklė padės įsivertinti net ir tuo atveju, jeigu Jums reikalinga būsto paskola. Bankas pateikia ir tokias skaičiuokles. Joje reikia įvesti norimą pasiskolinti sumą, taip pat laikotarpį, kuriam planuojate skolintis, šeimos pajamas ir kitus kriterijus, o tuomet skaičiuolkė gali pateikti preliminarų pasiūlymą. Taip pat suplanuoti paskolą galite ir tuo atveju, jeigu Jums reikalinga paskola automobiliui, būsto remontui ar kitoms išlaidoms.

Svarbu žinoti, kad kredito skaičiuoklė tik parodo, kokios standartinės sąlygos yra siūlomos vienokioms ar kitokioms paskoloms. Tačiau galutinį pasiūlymą kreditorius visuomet pateikia tik gavęs paskolos prašymą. Šis pasiūlymas, pateikus daugiau duomenų, visuomet yra individualus ir gali keistis nuo to, kurį parodė skaičiuoklė.

 

Related Posts