Skrandžio mažinimas – tai ne estetinė operacija

Vis daugiau žmonių domisi skrandžio mažinimo operacijomis, kurios labai padeda žmonėms su dideliu svoriu. Nors gana ilgai jos buvo laikomos estetinėmis, tačiau džiugu, kad vis daugiau žmonių supranta, kad skrandžio mažinimas pirmiausia yra sveikatos gerinimo operacija.

Žinoma, skrandžio mažinimas daromas ne visiems. Tai yra operacija. Ne veltui pirmiausia siūloma išbandyti kitus metodus ir tada, kai jau matyti, kad išeities nėra – tartis dėl konsultacijos pas chirurgą.

Operuojamas skrandis, tačiau ne galva

Pirmiausia reikia suprasti, kad ir po skrandžio mažinimo operacijos žmogus turės stengtis gyventi sveikai. Jeigu jis pradės valgyti dideliais kiekiais ir tuo pačiu labai kaloringo maisto, žinoma, efekto nebus.

Ne veltui chirurgai teigia, kad jie operuoja skrandį, tačiau ne galvą, tad pirmiausia reikia susitvarkyti su savo psichologinėmis problemomis, kurios kyla, o tik tada ieškoti išeities, kurią taip pat gali padėti pasiekti chirurgas. Jo pagalba šiuo atveju yra labai didelė, tačiau ji neapsieis, nebus veiksminga be žmogaus noro ir tuo pačiu darbo.

Gyvenimas po operacijos

Daugelis žmonių bijo, kad gyvenimas po tokios operacijos bus labai sunkus. Žinoma, dažniausiai bijoma to, kad žmogui teks valgyti tik košes. Tačiau taip tikrai nėra. Paprasčiausiai sumažinami suvartojamo maisto kiekiai, tačiau galima valgyti viską.

Visgi, dažnas po operacijos pats atsisako labai prasto maisto, kadangi atsiranda noras gyventi sveikiau. O tai apima ne tik maisto kiekius, tačiau taip pat ir konkrečiai valgoma maistą.

Kuo daugiau baltymų ir kuo mažiau labai greitų angliavandenių, kurie tikrai neturi nei naudos, nei ilgam laikui suteikia sotumą,

Pagalba – visam gyvenimui

Skrandžio mažinimas yra ne laikinas metodas, kuris gali padėti Jums jaustis kur kas geriau. Tai yra gyvenimą keičianti operacija, kuri atveria galimybes pagaliau atrodyti ir jaustis taip, kaip norėjosi.

Juk gera savijauta dažniausiai žmogui suteikia galimybę būti kur kas laimingesniu. ir nuostabu, kad taip gyventi galima tik po vienos operacijos. Pasinaudokite, išbandykite, kreipkitės į chirurgą patarimų.

Svarbiausia yra rasti gerą chirurgą, kurio teikiamos paslaugos labiausiai tinka ir patinka. Šiuo metu dažniausiai minimas kaip pats geriausia – Nerijus Kaselis. Visada pirmiausia siūlome su juo pasitarti. Jis gali net atkalbėti nuo operacijos. Tai yra normalu. Juk atsakingas sprendimas yra rinktis operuotis, tačiau džiugu, kad dažniausiai ir labai sėkmingas.

 

Related Posts