Suknelės moterims pagal kiekvienos figūros tipą

Kaip žinia, kiekviena iš mūsų yra skirtinga ir turi skirtingos figūros tipą. Tad kai vienai tinka vienokia suknelė, kitai gali netikri visiškai. Bet reikėtų nepamiršti to, kad ir kokią figūrą turite, jai galima pritaikyti tinkamą suknelę, su kuria atrodysite stulbinamai. Tad kad būtų lengviau nuspręsti, kokio ilgio, iškirptės, formos suknelė tiktų jūsų figūrai papasakosime šiame straipsnyje.

Kriaušės figūros tipas

Kriaušės figūros tipas reiškia, kad moteris turi gan plačius klubus. Todėl renkantis suknelę reikėtų, kad didžiausias dėmesys kristų viršutiniai daliai, taip vizualiai bus sumažinti klubai ir į juos nebus kreipiamas dėmesys. Tad sukneles galima rinktis atvirais pečiais arba bent jau su vienu atviru pečiu. Taip pat vertėtų rinktis sukneles su didesne iškirpte arba labai apnuoginta nugara. Be to, tokią figūrą turinti moteris turėtų rinktis ryškesnį arba tamsesnį viršų, nei kad yra apačia.

Obuolio figūros tipas

Moterys, turinčios tokią figūrą pasižymi didesniu svoriu. Didesnės apimtys yra pečių, krūtinės ir juosmens srityse, todėl suknelę reikėtų rinktis tokią, kuri nepabrėžtu viršutinės kūno dalies. Ypač tiktų trumpa, ilgomis rankovėmis, taip galėsite pabrėžti savo gražias kojas, o ne viršutinę dalį. Arba rinktis tokias sukneles, kurios yra ryškesnės apatinėje dalyje, nei kad viršutinėje, taip puikiai galėsite maskuoti esamus trūkumus.

Laikrodžio figūros tipas

Tokios moterys gali pasidžiaugti puikia figūra, nes turi apimtis krūtinėje ir klubų dalyje. Todėl tokios suknelės moterims gali būti su dirželiu juosmens srityje. Taip pat tokiai figūrai puikiai tiks aptemptos suknelės, kurios pabrėš puikias kūno linijas. Galima rinktis ir sukneles, kurios turi raštus, tiek krūtinės, tiek klubų dalyje. Svarbiausia yra pabrėžti liemenį ir taip paryškinti šios figūros tipą.

Didesnių dydžių moterims

Turinčios tokią figūrą moterys turėtų dėmesį kreipti į turimus privalumus ir akcentus dėti būtent ten, kad ir aplinkiniai tai pastebėtų. Tokio tipo moterims nereikia slėptis po tamsiais plačiais drabužiais. Pataikius idealų modelį, galima rasti puikų balansą ir taip atrodyti nuostabiai. Reikėtų nepamiršti, kad tokiai figūrai tinka suknelės su vertikaliais raštais. Verta žinoti ir tai, kad norint pabrėžti kaklo liniją, jį vizualiai pailginti, reikėtų rinktis apdarą, kuris turi V formos iškirptę. Taip pat dar vienas naudingas patarimas būtų toks, kad jei norite nepabrėžti kurios nors savo kūno dalies, niekada nedėvėkite tokio rūbo, kuris baigiasi ties ta kūno dalimi, kurią norite paslėpti.

Related Posts