Vyriškos rankinės: kaip išsirinkti?

Vyriškos rankinės: kaip išsirinkti?

Vyriškos rankinės labai skirtingos, todėl siūlome peržvelgti jų rūšis ir nuspręsti, kas patogiausia.

  1. KUPRINĖ

Kaip ir sportbačiai bei beisbolo kepuraitės, kuprinė yra viena iš tų kadaise lėkštų minčių, kurios pastarąjį dešimtmetį tapo apgalvotais, geidžiamais pirkiniais. Tai pats universaliausias šio sąrašo dizainas, bet ir vienintelis vyriškas krepšys, kuriame galite nusipirkti tris ir panaudoti juos visus.

Priklausomai nuo jūsų gyvenimo būdo, tai gali būti išmani kuprinė kasdieniam darbui, tvirtas kompanionas savaitgalio užsiėmimams arba treniruočių bičiulis jūsų sporto salės komplektui. Jūsų senoji mokyklinė rankinė, kurią priėmė beveik visos planetos stilių gentys, oficialiai yra visų suaugusių vyriškų rankinių stilius: tikra vyriškų drabužių klasika.

  1. KREPŠIS

Viduryje tarp portfelio ir kuprinės, slenkančiame formalumo skalėje, krepšys yra pakankamai talpus, kad galėtumėte susidėti jūsų dvokiančią sporto įrangą / pavogtą standųjį diską, tačiau pakankamai aptakus, kad vis tiek galėtumėte pamaloninti vingiuojantį gatvės stilių. Fotografas. Universalus, lengvai pasiekiamas dizainas, tai gali būti jūsų paplūdimio krepšys, darbo krepšys ir pirkinių krepšys viename. Deja, tai yra vienintelis stilius šiame sąraše, kurį pažeidžia „graži rankinė, drauge“ iš bent vieno iš jūsų draugo.

  1. SAVAITGALIO RANKINĖ

Negalite atvažiuoti į išsinuomotą pilį be nepadoriai gero savaitgalio, laikomo ribotoje „Jaguar F-Type“ bagažinėje.. Kad ir kokie būtų jūsų kelionės planai, savaitgalio vyriškos rankinės siūlo skonį ir laisvalaikį, jau nekalbant apie praktiškumą, kai reikia susikrauti pakankamai apatinių. Puikiai tinka tvarkingai kapsulinei spintai ir būtiniems kelionės reikmenims susidėti, tarp kelionių nereikia gyventi po lova.

  1. TRUMPA RANKINĖ

Stereotipinis įvaizdis, kaip britų džentelmenas su kepuraitėmis vienu metu kažkaip nešiojasi skėtį, portfelį, laikraštį ir pypkę. Tiesa, tai šiek tiek pasenusio tipo trumpa vyriška rankinė. Tačiau jo odinė talpykla vis dar aktuali kaip niekad.

Patikimas portfelis yra geriausias miesto darbuotojo draugas. Tai protinga, praktiška, o jei nusipirksite gerą, nėra jokios priežasties, kad jis negalėtų jums tarnauti visą gyvenimą. Be to, niekas nesugriauna šios Bondo auros taip, kaip didelė kuprinė, užmesta ant kostiumo švarko pečių, todėl ši elegantiška alternatyva puikiai tinka siuvimui.

Kokybiškus gaminius galite rasti čia: https://www.technomada.lt/vyriskos-rankines

Related Posts