Turite atliekamų pinigų? Tokiu atveju juos reikia ne laikyti kišenėje, tačiau kur nors investuoti. Tokiu atveju būsite tikras, kad jie pinigai nenuvertės, tačiau uždirbs Jums dar daugiau pinigų. Puiku? Net labai. Svarbiausia yra rinktis tą investavimo tipą, kuris Jums labiausiai tinka.

Aptarsime kelis, kurie šiuo metu minimi dažniausiai. Apie kiekvieną siūlome domėtis plačiau, kad tikrai rastumėte Jums tinkamą opciją.

Investavimo platformos

Kadangi investavimo platformos Lietuvoje yra gana pamėgtos, esame tikri, kad rasite tą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Esant tokiai plačiai pasiūlai reikia ne tik ieškoti tos, kuris Jums labiausiai tinka, tačiau būtinai peržiūrėti galimybes, kurios yra legalios. Paprasčiausiai kai kurie skola, tačiau nelegaliai. Nors dažniausiai tokios paskolos teigia, kad jos gali padėti daugiau uždirbti, tačiau daugelių atvejų tai yra tik scamas, kuris jus apgaus. Dėl to investuojant svarbiausia yra legalumas. Tai turi būti Jūsų prioritetas.

Investavimas  į auksą arba sidabrą

Taip pat galima rinktis investavimą į auksą arba sidabrą. Daugeliui žmonių ši opcija taip pat patinka, kadangi tai nėra virtuali valiuta, kuri kai kuriuos gąsdina savo neapibrėžtumu. Galiausiai, istorijos pavyzdžiai mums rodo, kad auksas arba sidabras yra tikrai labai gera investavimo galimybė, kada gi jie yra paklausūs visais laikais, tad dažniausiai kad ir kaip viskas keičiasi, faktas, kad ši investicinė galimybė visada sulauks savo pirkėjo, taigi, tuo pačiu padės ir uždirbti.

Investavimas į NT

Galiausiai, Lietuvoje yra mėgstama investuoti į NT. Tai tikrai gera opcija, tačiau minusas, kad kainos labai kyla, tad toli gražu ne kiekvienas gali sau leisti uždirbti iš nekilnojamojo turto. Galiausiai, viskas ne taip paprasta kaip atrodo, o sumos – didelės. Tai yra rizika, kurią reikia mokėti prisiimti.

Kad ir kiek turite pinigų, kuriuos galite skirti investavimui – suma bus gera. Ypač dėl to, kad investavimo platformos dažnai priima „statymus“ net ir nuo 50 eurų. Dėl to tikrai nereikia skirti didelių investicijų. Tačiau džiugu, kad galima uždirbti tikrai labai neblogai.

 

Related Posts