Akmens masės plytelės – neįprasta interjero detalė

Akmens masės plytelės – neįprasta interjero detalė

Didelis dekoratyvinių akmens masės plytelių, pagamintų iš Indijos skalūno, privalumas – paprastas apdirbimas ir galimybė pasirinkti norimą formatą. Populiariausias yra plytelių dydis 30×60 cm ir mažesnės vadinamosios akmeninės mozaikos, sukuriančios 3d efektą. Čia vienos plytelės dydis paprastai yra 10×30 cm. Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo didelio formato plytelės. Galima įsigyti net 120×60 cm dydžio skalūno plytelių. Kiekvieną akmens masės plytelę yra labai lengva pjaustyti. Apdaila nėra problema, čia mums padeda pjovimas 45 laipsnių kampu. Jei norite, akmenį galite supjaustyti praktiškai bet kokio formato ir ant sienos sukurti unikalų akmens mozaikos raštą.

Dar didesnes didelių akmeninių formatų galimybes suteikia akmens fanera, kuri paprastai yra gaminama iš šiferio. Didesnis apribojimas yra jūsų sienų dydis nei akmens tapetų plokštės dydis, kuris gali būti 3 metrų dydžio, daugiau kaip 120 cm pločio, o minimalus storis – 120 cm. Šis plonas akmuo yra tik 3 mm storio ir yra labai lengvas. Tokios akmens plokštės svoris yra apie 2 kg/m2. Akmens faneruotė siūlo dar didesnę spalvų gamą nei tradicinės akmens plokštės. Ant sienos uždėtos akmens faneros sukuria itin dekoratyvią apdailą, kuri interjerui suteikia prabangos.

Panaudojimas interjere

Rinkdamiesi dekoratyvinį akmenį atminkite, kad juo padengta siena dominuos interjere, todėl jis paprastai naudojamas dideliuose reprezentaciniuose kambariuose, kur lieka erdvės ir šviesos. Dėl to akmeniniu šiferiu dengta siena ne pribloškia, o džiugina. Šiferis, kaip ir medis, yra gamtos dovana, todėl nebijokite derinti šių dviejų nuostabių medžiagų. Kurkite unikalias kompozicijas ir mėgaukitės laikui nepavaldžiu interjero grožiu.

Natūralus akmuo – tai itin praktiška medžiaga, kurią galima naudoti visur, kur tik norime. Žinoma, jis turi būti tinkamai parinktas pagal vietą ir paskirtį. Visiškai kitokios rūšies akmuo turi būti parinktas grindims tose vietose, kur tūkstančiai žmonių kasdien šluosto batus. Renkantis akmens masės plyteles dekoratyvinei sienai svetainėje ar vonios kambaryje, galima vadovautis įvairiais kriterijais. Marmuras, šiferis, granitas, travertinas ar kalkakmenis visada buvo siejami su karališkaisiais salonais, tačiau šiandien dėl jų prieinamumo ir patrauklios kainos jie vis dažniau lankosi mūsų butuose.

Related Posts