Nauji butai Vilniuje ir nuo ko priklauso jų kainos?

Šiomis dienomis norint įsikurti naujame būste sostinėje tikrai nebus problemų, kadangi tokių variantų yra labai daug. Aišku, kartais tam prireiks ir nemažų investicijų, tuo labiau, kad kai kurie butai kainuoja tikrai nemažai. Tačiau tokios kainos tikrai nėra atsitiktinės, kadangi jas labiausiai lemia būsto išskirtinumas. Todėl praktiškai visuomet teks pakloti didesnę sumą už itin didelį arba, pavyzdžiui, nemažą terasą turintį butą. Lygiai taip pat brangiau kainuoja ir praktiškai visi miesto centre arba labai arti jo pastatyti būstai. Kadangi tokia vieta jau laikoma prestižine ir norint joje gyventi teks atitinkamai sumokėti. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog norint įsigyti nuosavą būstą prireiks didžiulių investicijų.

Ar saugu pirkti dar nepastatytą būstą?

Anksčiau daugeliui toks variantas galėjo atrodyti ne pats patraukliausias. Tačiau šiomis dienomis statybos vyksta taip intensyviai ir nekilnojamojo turto paklausa tokia didelė, jog pardavinėjami dar tik statomi nauji butai Vilniuje. Ir nemaža dalis žmonių naudojasi tokia galimybe įsigyti norimą būstą. Tuo labiau, kad jau po metų laiko jame galima ir įsikurti, bent jau dažnu atveju. Todėl toks variantas tikrai saugus, ypač, jeigu perkama iš gerai žinomo statytojo, kuris jau turi ne vieną sėkmingai užbaigtą projektą. Aišku, prieš tai vertėtų pasidomėti ir pačiu pardavėju, kad galutinai įsitikintumėte.

Kodėl nekilnojamas turtas yra tokia populiari investicija?

Tikrai ne visi nauji butai Vilniuje įsigyjami naujakurių arba ieškančių naujų namų sostinėje. Dalis jų tampa savotiška investicija. Ir pastaruoju metu investuoti pinigus į nekilnojamąjį turtą tapo itin populiaru. O tam yra kelios pagrindinės priežastys. Viena iš jų, tai atsirandantis laisvas kapitalas, kurį vis daugiau žmonių gali kažkur investuoti. Prie to prisideda ir sparti infliacija, dėl kurios tiesiog laikomi pinigai greitai vertėja. O tuo tarpu būstų kainos nuolat kyla. Todėl jį įsigijus galima jaustis ramiai ir žinoti, jog bent jau tie pinigai nenuvertės. Taip pat galima iš to papildomai ir uždirbti, pavyzdžiui, užsiimant nuoma.

Related Posts