be cukraus

Apie desertus be cukraus

Pas savo baltąjį eks – negrįšite

Turbūt visi prisimename vaikystėje girdėtus žodžius – nevalgyk tiek daug saldainių, nes dantukai suges. O, kad tik dantukai kentėtų nuo cukraus, tai gal nebūtų taip jau baisu. Cukraus žala organizmui yra seniai žinoma, todėl vis daugiau žmonių sąmoningai vengia šio priedo, desertai be cukraus – puiki alternatyva mėgstantiems sveikai pasmaližiauti.

Moksliškai yra įrodyta, jog cukrus sukelia priklausomybę ir net labai stiprią, mat jos atsikratyti yra sudėtingiau, nei pvz. priklausomybės nuo kokaino. Genda dantys, vis dažniau ir vaikai, ir suaugę kenčia dėl antsvorio (o su juo dar daugybė ligų, pvz. antrojo tipo diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos). Ypatingai daug pridėtinio cukraus turi gazuoti saldūs gėrimai, saldūs sausi pusryčiai, sultys, saldūs jogurtai, šokoladiniai varškės sūreliai – galėtumėm vardinti ir vardinti. Būtent todėl Holigans siūlo tai, kas ne tik skanu, bet ir nedaro žalos kūnui, smegenims, nuotaikai – desertai be cukraus.

Koks pasirinkimas?

Mes vertiname ne kiekybę, o kokybę, todėl sukūrėme geriausius desertus už prieinamą kainą. Mūsų desertai be cukraus  yra fantastiško skonio, štai, pavyzdžiui, mėgstantiems chalvą, siūlome Chalviuką, tai iš žemės riešutu, ūkio medaus ir pieno miltelių pagaminti desertai be cukraus, kurie patiks ir mažiems, ir dideliems.

O norintiems dar daugiau naudos, siūlome Burocką – jame yra ir burokėlių, ir aviečių, ir datulių ir dar kitų gėrių, kurie paverčia šį desertą tiesiog dangišku.

Batatų Brown‘is – dar vienas gražuoliukas, kurį visi įsimyli. Taip, taip, tikri batatai, ekologiškas migdolų sviestas, agavų sirupas ir kiti ingredientai papildo vienas kitą ir padaro šį desertą ne tik skanų, bet ir kitokį, nei įprastai.

Jūs turite galimybę išsirinkti bet kurį desertą be cukraus arba pačiupti mix‘ą, kuris padės Jums pasimėgauti įvairiais skoniais po truputį. Tuo tarpu mes prižadame, prie savo baltojo eks Jūs tiesiog negrįšite.

Related Posts