Prieškambario baldai: kokie sukurs išskirtinį ir funkcionalų interjerą?

Prieškambario baldai: kokie sukurs išskirtinį ir funkcionalų interjerą?

Kuriant įvairias namų erdves, reikia tinkamai pasirinkti baldus. Tik tuomet namai bus jaukūs, atsispindės bendras stilius. Net ir mažiausios erdvės reikalauja dėmesio ir tinkamo baldų pasirinkimo. Prieškambario baldai taip pat gali būti labai svarbūs ir nuo jų pasirinkimo priklauso pirmasis įspūdis, kurį susidarysite Jūs ir Jūsų svečiai, įžengę į namus.

Labai dažnai prieškambario erdvė yra nuvertinama, tačiau interjero ekspertai pabrėžia, kad tai viena svarbiausių namų erdvių. Kaip jau minėta, tai yra vieta, į kurią pirmiausia įžengiate, grįžę namo. Taip pat tai yra tas kambarys, kuriame pirmiausia atsiduria Jūsų svečiai. Todėl tinkamas šios erdvės sukūrimas yra labai svarbus. Negana to, prieškambaris atlieka daug įvairių funkcijų, kurias turi išpildyti tinkamai pasirinkti baldai.

Kokius baldus rinktis prieškambariui?

  • Prieškambario komplektai. Šioje namų erdvėje statomi prieškambario baldai gali būti įvairūs. Vieniems reikia daugiau spintelių, kiti mieliau renkasi komodas, tretiems pakanka suolelio. Todėl renkantis baldus, verta pasidomėti, kokie yra siūlomi prieškambario komplektai. Dažnai juose jau būna sukomponuoti visi svarbiausi baldai, kurie turėtų bū9ti prieškambaryje.
  • Prieškambario spintos. Jeigu komplektą renkatės patys, vienu svarbiausiu baldu prieškambaryje turėtų būti spinta. Dažniausiai jos funkcija yra saugoti viršutinius drabužius, tokius kaip paltai ir striukės. Tad rinkitės kokybišką ir tinkamo dydžio spintą.
  • Kabyklos. Labai svarbi prieškambario dalis. Kabyklos gali būti atviros arba uždaros. Rinkitės tokią, kuri geriausiai tinka prie Jūsų kuriamo interjero.
  • Batų spintelės. Kad prieškambaris atrodytų tvarkingai, įsigykite batų spinteles. Taip niekuomet nesimėtys batai, nes visi turės savo vietą.
  • Veidrodžiai. Prieškambaris atlieka ne ti priėmimo funkciją, tačiau dažnai tampa ir vieta, kurioje matuojamės drabužius bei paskutinį kartą pažvelgiame į tai, kaip atrodome prieš išeidami iš namų. Todėl prieškambaryje patariama pakabinti veidrodį. Geriausia, kad jis būtų didelis ir matytumėte save visu ūgiu. Tai suteikia erdvės šia namų vietai bei daugiau funkcionalumo.

Kokį stilių rinktis?

Kuriant atskiras namų erdves, labai svarbu, kad visi prieškambario baldai būtų panašaus stiliaus. Namuose reikėtų laikytis vieno stiliaus tam, kad namai būtų vientisi, neatrodytų chaotiškai. Pavyzdžiui, jeigu Jūs namuose vyrauja klasikiniai baldai, reikėtų tokius rinktis ir prieškambariui. Tuo tarpu jeigu namuose sukurtas skandinaviškas stilius, prieškambaryje taip pat reikėtų paisyti jo taisyklių ir rinktis atitinkamus baldus. Todėl net jeigu prieškambaris yra ta erdvė, kurią namuose įrengiate pirmiausia, prieš pasirenkant baldus į prieškambarį, reikėtų iš anksto nuspręsti, kokio stiliaus interjerą kursite visuose namuose.

Related Posts