skiriasi kainos

Kodėl skiriasi sporto papildų kainos?

Kodėl skiriasi sporto papildų kainos?

Lietuvos rinkoje galime rasti dešimtis, o gal net ir šimtus skirtingų maisto papildų parduotuvių. Visos jos yra unikalios, skirtingos ir turi unikalius prekės ženklus bei įvaizdžius. Šių internetinių parduotuvių asortimentas taip pat yra skirtingas. Vieni siūlo kokybiškesnius maisto papildus sportui, o antri – tiesiog pigiausius produktus. Kiekviena sporto prekių parduotuvė pateikia vis skirtingas papildų kainas. Galiausiai apsisuka galva – kodėl skiriasi panašių ar net identiškų sporto papildų kainos? Į šį klausimą ir stengsime atsakyti šiame straipsnyje, tad skaitykite toliau.

skiriasi kainos

Kiekviena internetinė produktų sportui parduotuvė yra unikali, ką jau ir minėjome. Tačiau unikalumas pasireiškia ne tik pagal logotipo spalvą, tinklalapio dizainą ar prekių asortimentą. Skiriasi ir dar kai kas. Kiekviena papildų parduotuvė renkasi skirtingą pardavimų strategiją. Vienos parduotuvės maksimaliai sumažina prekių kainą, taip iki minimumo sumenkindami savo pelno maržą ir uždirbamą pinigų kiekį nuo parduoto produkto. Renkantis tokį variantą, dažniausiai neinvestuojama į kitus dalykus, t. y. internetinės parduotuvės reklamą, tinklalapio sutvarkymą, kad jis būtų užkrautas greičiau ir kitus dalykus, kurie visuomet kainuoja pinigus. Tokią taktiką pasirinkusi papildų parduotuvė klientus stengiasi pritraukti tik pačia mažiausia kaina ir prastesnės kokybės produktai, kurie taip pat nėra brangūs. Taip sukuriamas pigios parduotuvės įvaizdis, kuris nukonkuruoja kitus analogiškus pardavėjus mažesne kaina, nei kas kitas gali pasiūlyti.

Kitos parduotuvės renkasi priešingą variantą. Jos užsideda didesnį sporto papildų antkainį, taip siekdamos uždirbti didesnį pelną. Gautas pelnas dažniausiai yra investuojamas atgal į sporto papildų parduotuvę, siekiant sustiprinti jos poziciją rinkoje. Tokiais atvejais daugiau lėšų investuojama į reklamą, internetinės parduotuvės tinklalapio optimizavimą ir sutvarkymą, kad jis būtų geriau randamas paieškos sistemose ir taip pasiektų dar daugiau klientų. Taip pat tokie pardavėjai dažniau siūlo kokybiškesnius produktus sportui, kurių kokybė ir veiksmingumas ženkliai skiriasi nuo pigiausių produktų.

Taigi, apibendrinant, galima teigti, kad sporto papildų kainos labiausiai skiriasi dėl produktų kokybės ir papildų parduotuvės pasirinktos strategijos. Kiekvienu atveju reikėtų pasirinkti tokius produktus, kurių kainos ir kokybės santykis būtų pats geriausias, nes pigesnis papildas nebūtinai bus geriausias pasirinkimas. Norėdami rasti gerą kainos – kokybės santykį, užsukite į Sportuojantys.lt sporto papildų parduotuvę.

Related Posts