gefest

Pirties įrengimas ir „Gefest” pirties krosnelės

Pirties įrengimas ir „Gefest” pirties krosnelės

Pirties statyba – tai projektas, kuriam įgyvendinti reikia ne tik nustatyti patalpos mastą, bet ir pastatyti konstrukciją. be to, jums reikia nustatyti, kokio tipo prietaisą galite naudoti. ar norite įrenginio, kuris kaitintų akmenis benzininiu degikliu, ar norėtumėte keisti temperatūrą įjungdami nedidelę ventiliacijos angą? kaip vienas iš pagrindinių „gefest” pirties prietaisų tiekėjų, mes turime žinių ir patirties, kad galėtume pateikti jums aukščiausios kokybės pirties statybos prietaisą.

Gefest, groza, grom, avangard saunos įranga

Pirtis – tai daug daugiau nei tik suolai ir kaitvietė. norint, kad pirtis būtų kokybiška, maksimaliai atpalaiduojanti ir saugiausia, ji turi būti profesionaliai pastatyta. svarbiausias pirties elementas yra krosnelė. nuolat pastebime, kad žmonės daug dėmesio skiria pirties vidaus patalpoms, apšvietimui, o medinę kūrenamą krosnelę pasirenka kaip antraeilį dalyką, nors tai yra pagrindinė pirties širdis, ir būtent ji turi suteikti mums pasitenkinimą ir šilumą mūsų pirtyje. pradėti reikia nuo to, kokių tipų pirties šildytuvai yra madingi:

gefest

Elektrinės krosnelės

yra maksimaliai neįprastos žmonėms, kurie mėgsta pirties tipo pirtis su pernelyg aukšta temperatūra ir kavos drėgnumu. jos gali būti tinkamos ten, kur gali nebūti kamino galimybės ir nėra pageidavimo pilti vandenį prie pirties krosnelės.

Mediena kūrenama akmeninė arba juoda pirties krosnelė

Pirties pradininkė, šiandien naudojama naudojant tikrus dūmų saunVentiliatoriai.
Mediena kūrenama pertraukiamo veikimo krosnelė
Paprastai tai masyvi ir sunki (2000-3000 kg) mūrinė pirties krosnelė, kurios židinys kūrenamas akmenimis. paprastai pirtį užkurti, išnešant pelenus, užtrunka 4-5 valandas. iš šios pirties krosnelės gaunamas garas yra puikus ir patenkinamas.


Nuolatin
ė malkomis kūrenama pirties krosnelė


Tai bene populiariausia malkomis kūrenamų krosnelių rūšis. GEFEST pirties krosnelės nuolat dega ir prieš naudojimą įkaista per 1,5-2 valandas. jos neužima daug vietos ir jas lengva naudoti.
Nors „gefest gfs” yra priskiriama prie stacionarių pirties krosnelių, reikia pasakyti, kad ji iš esmės skiriasi nuo kitų gamintojų tokio tipo malkomis kūrenamų pirties krosnelių.

eksploatavimo trukmė – 30 metų. paprasčiausias gamintojas, suteikiantis garantiją verslo pirtims. vanduo gali ir turi patekti į kaltinį lygintuvą, kuris, be to, generuoja mažos dispersijos, švelnius garus. gamintojas teigia, kad jums gali pakakti groza versijos, jūsų vaikams gali pakakti gefest gfs arba avangard, o jūsų anūkams – grom versijos.

Krosnelės yra papildomai komplektuojamos su kaltinės geležies kūgiais, žadeito akmenimis, daugybe priedų, kuriuos sudaro kibiras vandeniui, dangteliai ir kt.

Related Posts