Prezervatyvai Durex gali suteikti maksimalius malonumus sueities metu

Jei sueities metu yra naudojami prezervatyvai, galite pamiršti neplanuotą nėštumą ar lytiniu būdu plintančias ligas. Kai kurie žmonės net ir nežino, jog prezervatyvai Durex suteikia dar ir papildomą malonumą nei mylintis be jų. Sekso metu visada verta eksperimentuoti. Tik tuomet patirsite dar neregėtų pojūčių bei malonumo aukštumų. Tam ir yra skirti skirtingo tipo prezervatyvai Durex. Mėginkite pačius įvairiausius variantus, kol atrasite abiems partneriams tinkamiausią. Galite net ir vieno susitikimo metu nusipirkti kelis skirtingus tipus ir taip išbandysite bei patirsite dar daugiau malonumo. Galite dar prieš sueitį patyrinėti, kokie bus Jūsų pojūčiai, taip pat sužinosite, ar gali lengvai prezervatyvai nuslysti, ar jie tampriai apglunda penį. Masturbacijos metu taipogi galėsite pajusti, ar priemonė gali nuslysti. Taip bus lengviau išsirinkti tinkamiausią priemonę ir ją jau naudokite ateinančių sueičių metu. Atminkite, kad tik saugus seksas yra pats geriausias. Tad jeigu vis dar nesate šių malonumų išbandę – geriau ilgai nelaukti ir suskubti juos nusipirkti artimiausioje vaistinėje, degalinėje ar parduotuvėje, o dar paprasčiau bus tiesiog užsisakyti internetu.

Perkant internetu galite vienoje vietoje matyti visus patraukliausius kainų pasiūlymus ir platų prekių asortimentą. Nebus sunku palyginti prekių kainas vienoje ar kitoje svetainėje. Taip pat čia Jūs nebūsite identifikuotas ir apsiperkant internetu bus garantuotas maksimalus Jūsų privatumas. Prekės gali būti išsiunčiamos dar tą pačią dieną ar po vienos kitos, jei prekių nėra vietoje. Jei norėsite prezervatyvus gauti iš karto, užsakymą suruošti prekybininkas galės netrukus ir jeigu turi prekybos tašką mieste – prekes galėsite atsiimti ten.

Prekybininkai vienareikšmiškai sutinka, kad Šv. Valentino diena yra tikrų tikriausia prezervatyvų diena. Ar žinote, kad beveik septyniasdešimt procentų porų daugiausiai mylisi būtent per Valentino dieną. Įdomus faktas, kad šią vasario mėnesio dieną per sekundę pasaulyje yra panaudojami apytiksliai 87 prezervatyvai. Kadangi vieną trečdalį šios rinkos sudaro prezervatyvai Durex, tai tikėtina, kad kas trečias jų gali būti būtent Durex. Kodėl? Nes jie pasižymi patikimumu, maksimaliu saugumu, yra itin ploni ir gali nukelti abu partnerius į dar nepatirtus malonumų tolius.

Related Posts