POS sistemos – pagalba formuojant reklamas

Visi puikiai žino, kad šiais laikais reklama yra karalius, kuris gali padėti verslui pasiekti daugiau. Tačiau kaip pasirinkti tinkamą reklamą, tokią kuri tikrai pasiektų klientus.

Tam reikia detaliai išanalizuoti savo klientų patirtis, kurios padeda pasidaryti konkrečias išvadas. Ne veltui POS sistemos kavinėms yra pasirenkamos ne tik kaip aptarnavimo kokybės ženklas, tačiau ir kaip reklamos formavimo priemonė.

Pardavimų statistika

Pirmiausia labai patogu tai, kad galima matyti – ko ir kiek buvo parduota. Tokiu atveju galima labai patogiai sekti – ką Jūsų klientai labiausiai mėgsta. Gerai, kai toms prekėms yra siūlomos akcijos, nuolaidos, kadangi tai dar labiau skatins lankytis pas jus ir tuo pačiu tapsite vertinama vieta, kuri prisitaiko prie klientų poreikių ir siūlo jiems tai – ką jie nori gauti. svarbu suprasti savo klientus bei įsivertinti jų poreikius.

Akcijų galimybės

Kai tiksliai yra matoma – kokio gaminio pardavimai yra patys didžiausi – galima labai paprastai suformuoti akcijas. Žinoma, joms tinkamai pateikti reikia išbandyti bent jau kelis kanalus, kol galiausiai rasite tinkamą. Galiausiai, kai kurie siūlo akcijas tiems patiekalams, kurie perkami rečiausiai. Tai irgi variantas. Svarbiausia, kad stebėti statistiką yra patogu.

Lojalumo kortelių fiksavimas

Daugelis kavinių taip pat skatina klientus grįžti pas juos siūlydami ne tik akcijas, tačiau ir lojalumo korteles. Dėl to dažniausiai taikomos asmeninės nuolaidos, galiausiai, už mažesnę kainą galima pavalgyti daugiau. Dėl to reikia kasos aparatų, kurie leidžia patogiai fiksuoti tam tikro kliento apsipirkimo įpročius ir tuo pačiu pateikti jam patrauklius pasiūlymus.

Sandėlio likučių funkcija

Galiausiai, POS aparatai taip pat fiksuoja – kokie yra tam tikrų patiekalų likučiai. Tai leis kur kas patogiau ir paprasčiau pasiūlyti klientui tai,. Ką tikrai turite ir tuo pačiu užsakyti sandėlio papildymą, kad niekada netruktų tam tikrų gaminių. Tai ir yra profesionalus aptarnavimas.

Žinoma, POS sistemos yra labai įvairios, tad renkantis visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų asmeninius bei verslo poreikius gali padėti rasti tokią įrangą, kuri ne tik tarnaus ilgai, tačiau svarbiausia – tarnaus našiai.

 

Related Posts