Kas yra SEO paslaugos?

SEO paslaugos yra vienas efektyviausių ir pigiausių būdų, kaip reklamuotis internete. Tiesa, SEO yra investicija, todėl greitų rezultatų čia nereikia tikėtis. SEO yra internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms. Trumpai tariant, užsisakius SEO paslaugas galima tikėtis pamatyti save pirmuosiuose Google(arba kitos paieškos sistemos) puslapiuose. Tiesa, daugelis pamiršta tai, jog atlikus kokybišką vidinį SEO, galima generuoti lankytojų srautą ne tik reitinguojant paieškoje ir konkuruojant su kitomis internetinėmis svetainėmis dėl pirmųjų vietų, bet ir kitokiais būdais. Pavyzdžiui, tinkamai parinkus alt žymas, galima pamatyti internetinėje svetainėje esančias nuotraukas vaizdų paieškoje ir tokiu būdu pritraukti lankytojus. Iš esmės, galima teigti, jog SEO yra ne tik sudėtingas, bet ir kūrybingas procesas, leidžiantis pasiekti didelį lankytojų srautą.

Kada matomi pirmieji rezultatai?

Kaip ir minėjome, SEO yra investicija. Deja, bet retai pavyksta pirmuosius rezultatus pamatyti greitai. Žinoma, tai priklauso nuo internetinės svetainės. Jeigu klientas turi visiškai naują svetainės domeną, tuomet savaime suprantama, jog užtruks, kol pakils domeno autoritetas. Taip pat turint naują svetainę kartais tenka susidurti su ilgu puslapių indeksavimu. Tuo labiau, jeigu svetainė yra nedidelė. Ką jau kalbėti apie tai, jog Google nežiūri patikimai į naujai sukurtas svetaines. Turint naują svetainę rezultatų gali tekti palaukti. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog turint seną svetainę galima gauti greitus rezultatus. Jeigu iki šiol svetainę tvarkė patyrę SEO specialistai, jaudintis nereikia, vargu, ar jūsų svetainė turi blogą reputaciją. Visgi pasitaiko, jog Google nežiūri patikimai į svetainę dėl tam tikrų specialisto veiksmų. Iš esmės, nei vienas specialistas jums nepasakys, kada tiksliai pamatysite pirmuosius rezultatus, kadangi tai priklauso ne nuo jo žinių, o nuo jūsų internetinės svetainės bei galimų Google algoritmų pakeitimų.

Kaip išsirinkti specialistą?

Nusprendėte, jog jums reikalingos optimalios SEO paslaugos? Puiku, liko tik pasirinkti patikimą specialistą ir galėsite pradėti darbus. Tačiau, kur jo ieškoti? Turbūt pats patikimiausias atsakymas – agentūroje. Laisvai samdomi SEO specialistai kartais turi daug patirties ir gali atnešti greitus ir kokybiškus rezultatus. Visgi didžioji dalis laisvai samdomų specialistų turi nedaug patirties ir ima pinigus nežinodami, ar tikrai galės suteikti klientui norimą rezultatą. Rinkitės atidžiai ir nebijokite kreiptis į daugiau nei vieną agentūrą – kuo daugiau konsultacijų turėsite, tuo daugiau sužinosite apie teikiamas paslaugas, todėl bus lengviau išsirinkti.

Kaip dažnai siunčiamos ataskaitos?

SEO specialistų įdėta darbą atskleidžia rezultatai. Dėl to specialistai siunčia klientams ataskaitas. Kiekvienas specialistas gali pasirinkti, kada rodyti klientui rezultatus. Dažniausiai tai būna nurodyta sutartyje arba bent jau susitarta žodžiu. Kai kurie specialistai siunčia ataskaitą kas mėnesį, kiti kas pusmetį ir pan. Bet kuriuo atveju, jeigu kyla abejonių dėl specialisto darbo, galima paprašyti, jog būtų pateikta ataskaita.

Related Posts